Після спалення прапора ПР розпочалися політичні репресії проти “Свободи”

Після спалення прапора Партії регіонів у Хмельницькому розпочалися політичні репресії проти “Свободи”.

Таку заяву сьогодні розповсюдила прес-служба Хмельницької міської організації ВО “Свобода”.

За даними прес-служби “Свобода”, увечері, 10 березня 2013 року, до помешкання помічника-консультанта народного депутата України Дмитра Бакальця зайшли двоє працівників міліції для виклику на допит з приводу участі в акції до Дня народження Тараса Шевченка.

“Свобода” розцінює цю подію як спробу Партії регіонів використати міліцію як інструмент розправи з політичними опонентами на Хмельниччині.

“Така тактика “правоохоронців” нагадує методи КГБ, яке свого часу залякуванням, погрозами, тиском боролося проти державницьких прагнень українців. Спроби викликати представника “Свободи” помічника-консультанта народного депутата на допит має усі ознаки політичного замовлення з боку Партії регіонів”, – зазначив народний депутат України свободівець Ігор Сабій.

Також у “Свободі” вважають, що повідомлення про допит було надано з порушенням чинного законодавства. Так, документ вручено о 18:30 10 березня – у ньому зазначається, що Дмитро Бакалець повинен з’явитися у відділ міліції на 9:00 11 березня 2013 року. Це прямо суперечить ч.8 ст.135 КПК України, у якій зазначено: “Особа має отримати повістку про виклик або бути повідомленою про нього іншим шляхом не пізніше, ніж за три дні до дня коли вона зобов’язана прибути за викликом”.

“Це не перший випадок, коли Партія регіонів намагається використовувати міліцію як інструмент розправи з політичними опонентами на теренах Хмельниччини. Подібні випадки траплялися під час “податкових майданів”, акцій протесту проти політики Ядухи. Міліція повинна займатися боротьбою зі злочинністю та корупцією, а не діяти на догоду одній політичній силі”, – наголосив Ігор Сабій.

Як повідомляв НГП, 9 березня у Хмельницькому біля пам’ятника Тарасу Шевченку активісти обласної організації ВО “Свобода” спалили прапор Партії регіонів на знак протесту проти політики діючої влади.

Теги: , , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. нічого, на всіх камер не стане, всіх не пересадиш

  2. розвелось тої міліції. що вона не займаючись своїми обовязками. працюють і на каналах телебачення, бо щоденно в новинах лише їхня інформація. Соромились би!

  3. Хлопці молодці! Треба було бачити обличчя влади, коли вони бачили то дійство! Неймовірно=)

  4. Як ми наблюдаємо вирощування владою рейтинг Свободи.

  5. Справді, Ігорю Сабію, а не представнику ригіАналів, виборці вручили депутатський мандат і цим зобов’язали його захищати інтереси і права українців. І ми повністю підтримуємо дії нашого депутата. І радимо йому не обмежуватися спаленням прапорів. Треба піднімати народ так, щоб у ригів земля наша українська під ногами горіла. Антиукраїнського іга маємо позбутися якнайшвидше! РигіАналів на смітник історії, бандюганів на нари.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.