Працівники виборчих штабів партії “УДАР” на Хмельниччині вимагають повернення зароблених грошей – ЗАЯВА

Фото Риа-новости Украина

Голові Хмельницької обласної організації

 політичної партії «УДАР» Віталія Кличка

Корнійчуку Олександру Олександровичу

Олександре Олександровичу!

Наважилися порушити Ваш спокій працівники виборчих штабів партії «УДАР» різних рівнів. Ми вимагаємо повернути усім працівникам виборчої кампанії 2012  року від політичної сили «УДАР» у Хмельницькій області заборговані фінансові зобов’язання, які Ви, як голова обласної організації політичної сили «УДАР», взяли на себе.

Перед окружними та районними  виборчими штабами у Хмельницькій області в політичної сили «УДАР» і , зокрема у Вас особисто, є боргові зобов’язання.

Вважаємо, що свої зобов’язання потрібно було виконати у досить стислі строки. Ви ж обрали шлях вирішення цих домовленостей замовчуванням даної проблеми, запереченням своїх обіцянок, оприлюднення відвертої брехні та образ у кулуарах своєї партії стосовно працівників, які працювали у виборчих штабах партії «УДАР» на Хмельниччині.

Ситуація, яка склалась, ображає не тільки працівників , які гідно виконували покладені на них обов’язки, а й усіх виборців, які віддали свої голоси на виборах за партію «УДАР» та її лідера. Слідкуючи за ситуацією, яка відбувається з Вашою партійною заборгованістю, то можна впевнено сказати, що це тенденція переважної більшості території України, де партія «УДАР» набрала пристойні відсотки на виборчій кампанії 2012 року.

На підставі об’єднань громадян у соціальних мережах під назвою «УДАР-кидалово» та листа Безпрозванного Олександра Миколайовича, голови окружного виборчого штабу №194 у Черкаській області, можемо зробити висновки, що саме брехня та зрада – ось програма та ідеологія партії «УДАР».

Оскільки свого часу Віталій Ковальчук заявляв у засобах масової інформації, що заборгованості у партії ні перед ким не має, то це ще більше переконує у тому, що ідеологія партії саме така, як сказано вище.

Ви, балотуючись у списку партії «УДАР», взяли на себе зобов’язання і відповідальність перед виборцями Хмельницької області бути чесним та гідним звання народного депутата, про що навіть приймали присягу у Верховній Раді. Ви ж, відчувши запах грошей, пішли на повідку своїх однопартійців-міліонерів та зрадили свою присягу, яку давали народу України. В Радянському Союзі за зраду надзвичайно жорстоко карали, а в нашому сучасному житті, на жаль, це стало нормою.

Так ось, Олександре Олександровичу, запам’ятайте, що не одним днем ми  живемо: по переду ще вибори до місцевих органів самоврядування та й над цим скликанням депутатів у Верховній Раді завис дамоклів меч. Так як Ви зі своїми колегами відкинули усі морально-етичні норми суспільства нам нічого не залишається як брати приклад з Вас. Саме такі вчинки як Ваш, накопичуючись у серцях кожного з нас, приводять народ до коліївщини, опричини, гайдамаччини…

Робіть і далі так. А ми, в свою чергу, залишаємо за собою обов’язок донести до кожного виборця сенс Ваших вчинків і що буде зроблено.

Щасти Вам у лавах партії «УДАР» – партії одного скликання.

Без жодних докорів сумління

Олексій Богданов та однодумці.

P.S. Ця заява надійшла на електронну скриньку “Незалежного громадського порталу”. Враховуючи резонансну ситуацію, ми її опублікували і чекаємо відповіді від нардепа і керманича обласної організації “УДАР” Олександра Корнійчука. 

 

 

 

 

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
NGP

NGP

Редакція "Незалежного громадського порталу"

Коментарів: 42

  1. Спочатку виберіть президентом, а тоді просіть гроші! Кожна гнида тільки і каже “Дай,дай” а де свідомість? Клічко, Яценюг, Тягнибок розриваються щоб для, вас, гівнюків, зробити добре, останні свої гроші витрачають на зустрічь з вами, а ви – дай гроші. Бидло!

    • Вже одного козла обрали народним депутатом. І він всіх нає…ав. В УДАРі немає патріотизму, тільки сухий розрахунок “рубати бабло” з бидла. Навіть в коментарі так звертається до громадян України: гнида, гівнюки, бидло.

  2. Справді, людина під власним прізвищем (Ніна Бенюк) написала справжню ситуацію, яка склалася в міському і обласному осередку Удару в особі новоспеченого народного депутата Корнійчука. Самі подумайте, він голова осередку, а дружина головний бухгалтер цього ж осередку. Ще є якісь сумніви в причетності такої людини до фінансових махінацій в партії. А в його захист заступаються одні тролі під різними псевдонімами. А Ніна Бенюк (та інші активісти) виконувала сумлінно свої обовязки і розраховувала на обіцяну винагороду і немає значення чи це 600 долларів чи гривень – факт в тому, що партія вже на початку свого зародження кинула своїх активістів! А що буде далі…???
    А за себе особисто скажу, що ще під час виборчої кампанії намагался особисто записатися на прийом до Корнійчука, але в нього то часу нема чи інші відмовки і це ще не будучи депутатом!
    От і робіть висновки – хто є хто!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.