Ксенжука оптимізують разом з ювелірною службою

Набула чинності постанова Уряду «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» (від 10 вересня 2014 р. № 442), яка покликана скоротити витрати на утримання чиновницького апарату, зменшити корупційний чинник і тиск на бізнес, підвищити ефективність системи державного контролю.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана, це є першим етапом реформи центральних контролюючих органів – скорочення та оптимізацію.

Так, з 56 центральних органів влади, що мають контрольні повноваження, залишаться 26 (скорочення – 51%), з 1032 контрольних функцій, які належать різним ЦОВВ, залишиться 680 (скорочення 34%), скорочення штату по центральних апаратах ЦОВВ – з 2544 до 1440 ( 56%).

Під ліквідацію потрапила й Державна пробірна служба, яку з березня цього року очолює депутат Хмельницької облради Олександр Ксенжук. Функції Служби з реалізації державної політики у сфері державного пробірного контролю покладують на Міністерство фінансів, а функції із захисту прав споживачів виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння — на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Олександр Ксенжук. Фото Віталія Тараненка

Олександр Ксенжук. Фото Віталія Тараненка

Нагадаємо, що місія Державної пробірної служби України полягає у забезпеченні якості ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, захисті інтересів держави під час здійснення операцій з дорогоцінними металами суб’єктами господарювання всіх форм власності, військовими частинами, установами та організаціями.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Нехай би оптимізували пенсійний фонд. Там стільки не потрібних людей,та щей начальниця хабарниця і пенсіонерка . Коли іі знімуть? Депутати всі повинні піти з посад. А вона вже на пенсії,але від корита Ольгу Сергіівну не відірвати-приросла. Дачі на березі Дністра,будинки,машини і квартири. Ганьба!

  2. Заярнюк винесуть з роботи,а сама не піде. Ксенжука трохи жаль,такий кар’єрний зріст і на тобі. А взагалі мочилово починається. В нардепи іде Стебло,це ржачка повна. Куди-небудь,аби не працювати. Радіє Леся і думає,що за неї проголосують. Помиляєтесь пані! Вас ніхто не знає,ви сіра миша для народу. Візьміть собі стиліста

  3. Але і прізвища! Особливо Стебло,куди лізе,сама не знає. Хлопці гинуть в АТО,а їм,аби дотягнутися до великих зарплат.Стебло про людей не думає,прокричала на Майдані,сіла в крісло і забула за Майдан. Ікнеться їй скоро. Багаті сидять і чекають. Прус-трус обклався охоронцями,ніби то він комусь потрібен. Дурдом веселка!

  4. Хоч коменти і злючі ,та щось в них є

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.