Пане Яценюк, а Вам не соромно за Ксенжука?

Коли наприкінці липня на всю країну пролунала інформація про те, що з 20 тисяч членів політичної партії Фронт змін до ВО Батьківщина вступив 1 відсоток, одразу насторожило. Наступна заява глави центрального штабу партії “Батьківщина” Олександра Турчинова стосувалася коригування даних (виявляється, що хтось прибрехав і не 1% а цілих 25% або 5 тисяч “фронтовиків” злилися з бютівцями) і дещо погасила резонанс. Однак цифри, що вийшли на фінішну пряму, зокрема, у Хмельницькій області демонструють увесь фарс навколо полюбовного щастя Об’єднаної опозиції.

Олександр Ксенжук і Арсеній Яценюк. Фото Віталія Тараненка

Олександр Ксенжук і Арсеній Яценюк. Фото Віталія Тараненка

Нещодавно вже писав про обєднавчий процес, що відбувається в області між Фронт змін, Партією реформи і порядок, частиною Народного руху і Батьківщиною. Ситуація була катастрофічна, але не на стільки критична. Тепер інформація без прикрас.

На кінець минулого тижня, себто 13 вересня, з’явилися остаточні дані про прийом до обласної “Батьківщини” колишніх опозиційних партій, що згодом ляжуть на стіл київським партбосам. Найбільше здивував осередок “Фронту змін” на чолі з Олександром Ксенжуком. Не секрет, що в Олександра Степановича давно сформована програма максимум — стати керівником Хмельницької обласної організації ВО Батьківщина. І він над цим плідно працює. “Досвід у мене є — коли я був керівником виборчої кампанії на президентських виборах 2010 року, то Хмельницька область посіла третє місце в Україні, і моє керівництво вважає це вагомим результатом”, — якось похвалився пресі амбітний “фронтовик”.

Цікаво, які епітети будуть на вустах пана Ксенжука, коли він поїде до Києва звітувати про нещадний провал зі вступом його соратників до біло-сердечного табору? А цифри дуже красномовні. Дивіться. Із задекларованих 1076 фронтовиків краю підтвердження знайшли 656 членів. Кількість колишніх членів “Фронту змін”, котрі приєдналися до “Батьківщини” протягом липня-вересня цього року, становить 117 або 18% від підтверджених! Ну що, ріже в очі?

Глянемо, що робиться у розрізі територій. Там справжній, даруйте, сором! З Кам’янця-Подільського, Старокостянтинова, Шепетівки, Білогірського, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Шепеітвського районів жоден “фронтовик” не вияв бажання йти до “Батьківщини”, аби спільно протистояти Партії регіонів. Від Хмельницької міської організації ФЗ, в яку входило 126 членів, лише 10 осіб (8%) вступили до “Батьківщини”! Чи на такі результати розраховував функціонер Ксенжука Арсеній Яценюк?

Важко зрозуміти, якими якостями хмельницького підлеглого, керується Арсеній Петрович. Адже провал спостерігається й по інших фронтах. Так, 12 вересня на пленарному засіданні сесії Хмельницької облради було оголошено про саморозпуск фракції “Фронт змін”. Із шести її депутатів тільки Олександр Ксенжук ввійшов до фракції “Батьківщини”. Решта залишилися тинятися позафракційними коридорами. Не виключення, що їх можуть завербувати на потрібні голосування будівельники хмельницького губернатора Василя Ядухи.

P.S. Якщо це підсолодить фіаско Ксенжука, то його партнерами по нещастю є місцеві осередки ПРП і НРУ, від яких до лав “Батьківщини” приєдналося… аж два “багнета”.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 53

  1. влада боїть опозиції

  2. Ксенжук – гімно! Він не здатен ні на що. Він не лідер та не має жодних лідерських якостей. Гоніть його в шию.

  3. Голяк ти сам наївся того про що пишеш, а Юлія Тимошенко-це людина з великої букви та, яка потрібна нашій країні.

  4. Незважаючи на стан здоровя після звільнення Юлія Тимошенко в той же день найшла в собі сили вийти на майдан та підтримати свій народ. Атепер народ готовий підтримати її

  5. Незважаючи на стан здоровя після звільнення Юлія Тимошенко в той же день найшла в собі сили вийти на майдан та підтримати свій народ. Атепер народ готовий підтримати її

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.