Ядуха пропонує вилучати землю у горе-господарників Ядуха пропонує вилучати землю у горе-господарників

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха виступив з ініціативою відбирати землю у господарств регіону, які неефективно її використовують. Про це він… Далі »

У серпні облстат зафіксував дефляцію 0,4% У серпні облстат зафіксував дефляцію 0,4%

У серпні облстат зафіксував дефляцію 0,4% порівняно з липнем. Як повідомляє Головне управління статистики в області, на споживчому ринку ціни… Далі »

Після виключення з “Батьківщини” Кравчук голосував спільно з опозиційними і провладними силами Після виключення з “Батьківщини” Кравчук голосував спільно з опозиційними і провладними силами

Народний депутат Василь Кравчук, після свого виключення з фракції ВО “Батьківщина”, голосував спільно з опозиційними і провладними силами. Такі дані… Далі »

Хмельничани не вважають своє місто туристично привабливим – дослідження Хмельничани не вважають своє місто туристично привабливим – дослідження

Згідно з даними дослідження, найбільше задоволених проживанням у своєму місті серед мешканців Тернополя (91%), найменше – серед мешканців Хмельницького та… Далі »

На Хмельниччині кількість оздоровлених дітей збільшилася на 22% – ОДА На Хмельниччині кількість оздоровлених дітей збільшилася на 22% – ОДА

Цього року у Хмельницькій області оздоровлено 116 тисяч дітей, що на 22% більше, ніж минулого року. На цьому наголосив голова… Далі »