У Хмельницькому презентували рибки по 3,5 тис. дол. – ВІДЕО У Хмельницькому презентували рибки по 3,5 тис. дол. – ВІДЕО

На виставці в Хмельницькому показали рибок ціною по кілька тисяч доларів кожна. Про це йдеться у сюжеті випуску ТСН. В… Далі »

Свободівець Сабій зацікавився землями Ядухи Свободівець Сабій зацікавився землями Ядухи

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій підготував звернення до органів Держкомзему щодо земельних ділянок, якими користується голова Хмельницької… Далі »

Новые подходы к управлению  аграрным сектором обеспечили  Хмельниччине  рекордный урожай зерновых Новые подходы к управлению аграрным сектором обеспечили Хмельниччине рекордный урожай зерновых

 Удача любит смелых.   Руководство Хмельницкой области не побоялось пойти на эксперименты в аграрном секторе. В результате область получила один из… Далі »

За 8 місяців будівництво впало на 2% – облстат За 8 місяців будівництво впало на 2% – облстат

У січні-серпні цього року підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 491,5 млн.грн, що на 2% менше порівняно з… Далі »

Сімашкевич реанімує Партію відродження Кам’янця-Подільського? Сімашкевич реанімує Партію відродження Кам’янця-Подільського?

У Кам’янці-Подільському є намір реанімувати Партію відродження Кам’янця-Подільського, яка в кінці 90-х років ХХ століття об’єднувала активних громадян міста. Очолював… Далі »

Хмельницьке “Динамо” порапило під загрозу вильоту з чемпіонату Хмельницьке “Динамо” порапило під загрозу вильоту з чемпіонату

ПФЛ пішла на зустріч хмельницькому “Динамо” та відстрочила йому сплату внесків для участі у чемпіонаті Другої ліги сезону 2013/2014 років,… Далі »

Син хмельницького губернатора був підприємцем лише два місяці? Син хмельницького губернатора був підприємцем лише два місяці?

Рідний син губернатора Хмельниччини Олександр Ядуха був зареєстрований фізичною особою-підприємцем (ФОП), але з невідомих причин припинив діяльність. За даними Єдиного… Далі »

Освітяни затарились оргтехнікою на 4 мільйони Освітяни затарились оргтехнікою на 4 мільйони

Комунальний заклад “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької облради за результатами тендера 10 вересня уклав угоду з ТОВ “Енглєр” (Київ) на… Далі »

Депутат-регіонал Ведерніков за кордоном, а його картка голосує Депутат-регіонал Ведерніков за кордоном, а його картка голосує

Картка депутата Хмельницької обласної ради Сергія Ведернікова (фракція Партії регіонів), який попередив про свою відсутність на черговому засіданні сесії облради… Далі »