Нардеп Кравчук не здивувався, коли фракція теофіпольської “Батьківщини” ліквідувалася Нардеп Кравчук не здивувався, коли фракція теофіпольської “Батьківщини” ліквідувалася

Народний депутат України (позафракційний) і колишній голова Хмельницької обласної партійної організації ВО Батьківщина” Василь Кравчук не здивований фактом розпуску фракції… Далі »

Влада затягує з мораторієм на закриття шкіл Влада затягує з мораторієм на закриття шкіл

Верховна Рада затягує з розглядом законопроектів про встановлення мораторію на закриття шкіл державної і комунальної форми власності через проблеми з… Далі »

Бютівці з Хмельниччини саморозпустилися – Заява Бютівці з Хмельниччини саморозпустилися – Заява

Фракція ВО “Батьківщина” у Теофіпольській районній раді ухвалила рішення про саморозпуск. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив екс-керівник бютівської фракції… Далі »

Мельник не проти, щоб такі, як Ядуха, купували хмельницькі землі Мельник не проти, щоб такі, як Ядуха, купували хмельницькі землі

Хмельницький міський голова Сергій Мельник вважає, що для бюджету міста вигідно продавати земельні ділянки. Про це він сказав у коментарі… Далі »

За січень-серпень промисловість Хмельниччини впала на 0,9% За січень-серпень промисловість Хмельниччини впала на 0,9%

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня-серпня 2013р. порівняно з відповідним періодом 2012р. скоротилися на 0,9%, у тому… Далі »

Будівничі “сімейної” Хмельниччини: Олександр Ядуха Будівничі “сімейної” Хмельниччини: Олександр Ядуха

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха прийшов до влади з гаслом “Будуємо Хмельниччину разом”. Сам слоган не потребує додаткових роз’яснень —… Далі »

Щоб зменшити використання природного газу, Хмельницькій області необхідно 1 млрд. грн Щоб зменшити використання природного газу, Хмельницькій області необхідно 1 млрд. грн

Хмельницькій області необхідно віднайти 1 млрд. грн., щоб протягом трьох років зменшення використання природного газу втричі і не допустити різкого… Далі »