Бютівці з Хмельниччини саморозпустилися – Заява

Фракція ВО “Батьківщина” у Теофіпольській районній раді ухвалила рішення про саморозпуск.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив екс-керівник бютівської фракції і діючий член “Батьківщини” з 2005 року Роман Непотас.

Він зазначив, що це відбулося під час сьогоднішньої сесії райради.

За його словами, такі дії місцевих бютівців продиктовані незгодою з шляхом, яким рухається партія на чолі з Арсенієм Яценюком.

“Доходить до того, що Арсенія Петровича (Яценюка) представляють, як голову партії “Батьківщина”. Однак головою партії залишається Юлія Тимошенко. Ми також не можемо змиритися з тим, як іде процес об’єднання з віртуальним “Фронтом Змін”, – наголосив Непотас.

Він зауважив, що 15 депутатів, котрі складали фракцію ВО “Батьківщина” у Теофіпольській районній раді, створили депутатську групу “Наша Теофіпольщина”. Туди також ввійшли один обранець з Партії регіонів і 5 депутатів від Народної партії Литвина.

“Ми нікому не продалися і залишаємося на попередніх позиціях. Більше плануємо зосередитися на розвитку свого району”, – сказав Непотас.

Як відомо, у Теофіпольській районній раді нараховується 48 депутатів.

 

ЗАЯВА

Про припинення діяльності депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Теофіпольській районній раді Хмельницької області

 

Ситуація, яка склалася в партії «ВО «Батьківщина» призвела до того, що так званий «об’єднавчий» процес з політичною партією «Фронт змін» перетворився фактично на рейдерське захоплення «Батьківщини». Звільняються з посад керівники обласних організацій – люди, які створювали та розбудовували партію (Полтавська, Хмельницька, Запорізька, Миколаївська обласні партійні організації). Ці звільнення відбуваються всупереч Статуту партії, без врахування думки рядових партійців та керівників міських, районних партійних організацій. Керівники місцевих партійних організацій, які висловлюють власну позицію, звільняються вищим партійним керівництвом як «розкольники».

Всі ми є партійцями з багаторічним стажем, але ми вступали до партії, лідером якої була і до сьогодні залишається Юлія Володимирівна Тимошенко. Теперішнє вище партійне керівництво, прикриваючись її ім’ям, на жаль, сповідує інші принципи.

В цій ситуації ми, як депутати районної ради, не бажаємо бути заручниками чужої політичної гри та амбіцій на майбутні президентські вибори.

Виходячи з вищевказаного, ми заявляємо про припинення діяльності депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Теофіпольській районній раді Хмельницької області.

Водночас, ми залишаємося вірними ідеям державної незалежності України, Європейської інтеграції, верховенства права та демократії.

Усвідомлюючи відповідальність перед виборцями, громадою району, всі зусилля, весь наявний потенціал зобов’язуємося зосередити на розбудові рідної Теофіпольщини, розвитку місцевих громад та захисті інтересів жителів району.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. “Наш паравоз летит вперьод”.

  Локомотив чи вагон-ресторан?

 2. Турчинов закликає Вас на самопожертву (це його слова) а ви не можите захистити ні себе ні свого лідера

 3. В чому проблема ? В Теофіполі д і в Києві керівництво Батьківщини не змінювали. А те що зняли Кравчука, о не треба було голосувати всупереч рішенню фракції з ПР разом за вексельний закон, дивись і до цього часу був би головою обласної організації.

  • навіщо ви це пишете. 15 людей були в “Батьківщині” з 2003-2005 року. Стояли на майдані і вірили в партію. Зараз, коли партія перестала служити людям, наплодила тушок, не відстояла Юлю, продалася вони пішли геть. Але залишилися працювати на користь Україні і демократії. Це можна робити і без “Батьківщини”, яка переживає передсмернті судорги.

   • іронія долі в тому, що протестують проти тушок через розпуск партії ті депутати, яких підбирав тушка-депутат Кравчук. це ж він з Теофіполя. от клоуни

    • а я думав що кандидатів в депутати обирають на конференції, а в Батьківщині їх підбирають кравчуки, лескови, буджераки, зараз будуть ксенжуки. і нам потім це підсовують як команду Юлі. не називайте людей клоунами, вони в Батьківщині з 2003 року.

 4. Помаранчева чума потрохи покидає Україну

 5. Помаранчева чума покидае Україну. А ії місце займе “сімья” та ахметовська мафія,яка буде доіти нас з вами. Потім трошки кацапи, та німці з янками. Гине Україна.Немае лідерів-патріотів, кругом зрадники. А ті люди, що стояли на майдані сидять по кухнях Ющенко з Юлею клянуть. сидіть сидіть, скоро за вами “прийдуть”.

  • а ще вчора ці люди, маю на увазі бютівців сиділи за одним столом, зараз паскудять один одного.
   знаєте чого так? партія побудована не правильно. люди всередині не довіряють один одному, їх обєднує тільки можливість стати депутатом. того в них і тушки, того вони один одного і поливають брудом. час таких партій минув.
   майбутнє за ідеологічними партіями.
   а люди лають всіх вас через те, що ви їх зрадили, не можете розібратися між собою, чи це люди винні, що тушка Буджерак, Кравчук, що вийшла ціла фракція, що розвалилася фракція в області, в Хмельницькому. все буде добре, Україна переможе, але без вас гнилих і безпринципних зрадників.

 6. це ініціатива кравчука він звідти цу не виправдання а ще взяли члена партії регіонів які принципи про що ви говорите зрадники

 7. Майбутнє за ідеологічними партіями, а не за «ВО «Батьківщина»

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.