У Старокостянтинові з автомата застрелився контрактник У Старокостянтинові з автомата застрелився контрактник

У Старокостянтинові з автомата застрелився військовослужбовець-контрактник. Як повідомляє прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфери,… Далі »

Азаров заборгував перед Ядухою понад 14 мільйонів – Документ Азаров заборгував перед Ядухою понад 14 мільйонів – Документ

Кабінет Міністрів накопичив гігантську заборгованість по соціальним виплатам, заборгувавши гроші навіть на поховання людей. Як пише “Українська правда” з посиланням… Далі »

З початку року на Хмельниччині нарахували 69 корупціонерів З початку року на Хмельниччині нарахували 69 корупціонерів

На Хмельниччині протягом року до кримінальної та адміністративної відповідальності притягнуто 69 корупціонерів. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. До суду направлено… Далі »

В Ізяславській колонії засудженому намагалися передати мобільник у коржах для торта В Ізяславській колонії засудженому намагалися передати мобільник у коржах для торта

В Ізяславській колонії засудженому намагалися передати мобільник у коржах для торта. Як повідомляє прес-служба управління ДПтС України в області, працівники відділу… Далі »

У парламенті з’явився законопроект про призначення позачергових виборів Нетішинського міського голови У парламенті з’явився законопроект про призначення позачергових виборів Нетішинського міського голови

Народний депутат України і голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування ВР Давид Жванія зареєстрував проект постанови про призначення позачергових… Далі »

За 8 місяців сільське господарство зросло на 6,4% За 8 місяців сільське господарство зросло на 6,4%

У січні-серпні 2013 обсяг сільськогосподарського виробництва Хмельницької області порівняно з січнем-серпнем 2012 р. виріс на 6,4%, у т.ч. на сільськогосподарських… Далі »