Нардеп з Хмельниччини вимагав перекладача з російської Нардеп з Хмельниччини вимагав перекладача з російської

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій вимагав у спікера ВР Володмира Рибака перекладача російської мови. Це відбулося під час… Далі »

Червонюк не хотів би залишитися у Німеччинні Червонюк не хотів би залишитися у Німеччинні

Син депутатки Хмельницької обласної ради і власника Рівненського льонокомбінату Дмитро Червонюк, якого підозрюють у смерті пішохода, заявив, що не хотів би… Далі »

Хмельницька “Батьківщина” гуртує опозиціонерів, щоб торнути Януковича з посади президента (Документ) Хмельницька “Батьківщина” гуртує опозиціонерів, щоб торнути Януковича з посади президента (Документ)

Хмельницька обласна партійна організація ВО “Батьківщина” зверналася до регіональних осердків УДАРу і ВО “Свобода” з метою винесення спільної законодавчої ініціативи… Далі »

Припинив своє існування один із хмельницьких інформаційних сайтів Припинив своє існування один із хмельницьких інформаційних сайтів

“Хмельницький портал” (www.proskurov.info) припинив своє існування. Про це у “Фейсбуці” повідомив журналіст і один з співзасновників сайту Ігор Западенко. “З сумом мушу… Далі »

“Батьківщина” + “Фронт змін” = ПР? “Батьківщина” + “Фронт змін” = ПР?

Те, що процес об’єднання «Батьківщини» та «Фронту змін» не проходитиме безболісно, ніхто й не сумнівався. Але чи здогадувався хоч хтось,… Далі »

У Хмельницькому засуджено до довічного ув’язнення вбивцю малолітніх дітей У Хмельницькому засуджено до довічного ув’язнення вбивцю малолітніх дітей

У Хмельницькому засуджено до довічного ув’язнення вбивцю малолітніх дітей (2005 та 2011 року народження) та їхньої 29-річної матері. Таке рішення 2… Далі »

АМК оштрафував фірми, які спотворили торги із закупівлі бітуму Хмельницьким облавтодором АМК оштрафував фірми, які спотворили торги із закупівлі бітуму Хмельницьким облавтодором

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Контакт-К» (м. Дніпропетровськ) та ТОВ «Східнафтатрейд» (м. Дніпропетровськ) на 34 тис. грн… Далі »

Влада Кам’янця-Подільського придбала недешеву квартиру, щоб пересилити мешканців аварійного будинку Влада Кам’янця-Подільського придбала недешеву квартиру, щоб пересилити мешканців аварійного будинку

Департамент житлової політики, доріг та інфраструктури Кам’янець-Подільської міськради  за результатами тендера 23 серпня уклав угоду з Ярославою Нікітіною на придбання квартири для відселення… Далі »