Ядуха звільнив директора обласного департаменту ЖКГ Ядуха звільнив директора обласного департаменту ЖКГ

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха підписав розпорядження про звільнення Олега Вівчурка з посади директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної… Далі »

Україна йде від Росії. Кремль дає прощальний салют Україна йде від Росії. Кремль дає прощальний салют

Жалюгідне видовище з київською сторони представляє собою в ці дні Кремль, завжди раніше величний і царствений. Причина всьому – відмова… Далі »

«Новий середній клас»: ресторани замість книгарень? «Новий середній клас»: ресторани замість книгарень?

Все літо тераси кав’ярень, ресторанів, піцерій та «макдональдсів» столиці України були переповнені. Та й зараз, у вересні, коли трапляється відносно… Далі »

Мельник нарахував сім претендентів на посаду секретаря ради Мельник нарахував сім претендентів на посаду секретаря ради

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник нарахував сім претендентів на посаду секретаря Хмельницької міської ради. Про це він повідомив у коментарі “Незалежному… Далі »

Перед президентськими виборами населення Хмельниччини оглянуть медики Перед президентськими виборами населення Хмельниччини оглянуть медики

На Хмельниччині за ініціативи обласної влади стартував проект «Народний медогляд». «Проект започатковано в рамках надання якісної медичної допомоги усім жителям краю… Далі »

Для хмельничан не співатиме Повалій і Вакарчук, бо набивають собі ціну Для хмельничан не співатиме Повалій і Вакарчук, бо набивають собі ціну

На цьогорічний День міста Хмельницького, який відбудеться 28-29 вересня, міська влада відмовилася від послуг провідних зірок української естради. Про це… Далі »

Комуністка Борита пропонує відзначити 70-річчя звільнення Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників Комуністка Борита пропонує відзначити 70-річчя звільнення Хмельницької області від німецько-фашистських загарбників

Народний депутат України від Комуністичної партії України Ольга Борита зареєструвала законопроект про відзначення 70-річчя звільнення Червоною Армією Хмельницької області від німецько-фашистських… Далі »

На Хмельниччині незаконно з свердловини видобули 7 тисяч кубометрів прісної води На Хмельниччині незаконно з свердловини видобули 7 тисяч кубометрів прісної води

Хмельницькою міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері виявлено факти самовільного видобування прісної води на території Кам’янець-Подільського… Далі »

Промисловість впала на 0,9% – облстат Промисловість впала на 0,9% – облстат

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня-серпня 2013р. порівняно з відповідним періодом 2012р. скоротилися на 0,9%, у тому… Далі »