У Ядухи кажуть, що безпека школярів – це соціальні ініціативи Януковича – ФОТО У Ядухи кажуть, що безпека школярів – це соціальні ініціативи Януковича – ФОТО

Хмельницька облдержадміністрація із наближенням президентських виборів намагається прив’язати реалізацію соціальних ініціатив Віктора Януковича до чого тільки можна. Так, прес-служба ОДА… Далі »

Кам’янець-Подільські водники розчистять русло річки Тернавка за 2 мільйони Кам’янець-Подільські водники розчистять русло річки Тернавка за 2 мільйони

Дунаєвецька міськрад за результатами тендера 30 серпня уклала угоду з Кам’янець-Подільським міжрайонним управлінням водного господарства на капітальний ремонт русла річки Тернавка і… Далі »

Сина екс-нардепа Хмельниччини вигнали з роботи – Документ Сина екс-нардепа Хмельниччини вигнали з роботи – Документ

Кабінет міністрів України прийняв рішення звільнити Миколу Шпака з посади голови правління Національної акціонерної компанії “Украгролізинг”. Відповідне розпорядження 4 вересня підписав… Далі »

Ядуха пророкує стабільність гривні Ядуха пророкує стабільність гривні

Губернатор Хмельниччини Василь Ядуха вийшов у ЗМІ з власними прогнозами фінансово-економічного стану України. Про це керманич краю заявив в інтерв’ю… Далі »

Лабазюк за майже 4 млн. грн “підлампічить” дорогу до свого округу Лабазюк за майже 4 млн. грн “підлампічить” дорогу до свого округу

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України за результатами тендера 30 серпня уклала угоду з ПП “Аграрна компанія… Далі »

За 7 місяців заборгованість із зарплати скоротилася на 20,4% – до 11,7 млн. грн За 7 місяців заборгованість із зарплати скоротилася на 20,4% – до 11,7 млн. грн

На 1 серпня цього року заборгованість із виплат заробітної плати у Хмельницькій області становила 11 млн. 798 тис. грн, що… Далі »