Бюро “Батьківщини” клопоче, щоб у Києві пошвидше вирішили долю Лескова Бюро “Батьківщини” клопоче, щоб у Києві пошвидше вирішили долю Лескова

Хмельницьке обласне бюро партійної організації ВО “Батьківщина” звернулося до Політичної ради партії з проханням визначитися з проведенням звітно-виборчої конференції. Сьогодні… Далі »

У “Свободі” взялися за ідентифікацію кам’янецьких “тітушок”. Назвали “цікаві” імена У “Свободі” взялися за ідентифікацію кам’янецьких “тітушок”. Назвали “цікаві” імена

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” взялося розшифровувати учорашніх осіб спортивної зовнішньості, котрі прийшли на зустріч народних депутатів України від ВО “Свобода” Ірини… Далі »

Аграріям підготували “покращення” у вигляді векселів – Документ Аграріям підготували “покращення” у вигляді векселів – Документ

Міністерство аграрної політики України запланувало 25 вересня провести селекторну нараду з головами облдержадміністрацій на тему запровадження вексельних розрахунків з аграріями…. Далі »

У Теофіполі під тонами цукру загинув 20-річний хлопець У Теофіполі під тонами цукру загинув 20-річний хлопець

Працівник Теофіпольського цукрового заводу загинув під тонами солодкого піску, пише gazeta.ua. Андрію Струтинському було 20 років, він працював інженером виробничої ділянки…. Далі »

На Хмельниччині 70-річну вчительку звинувачують у рукоприкладстві На Хмельниччині 70-річну вчительку звинувачують у рукоприкладстві

Педагогічний скандал стався на Хмельниччині – батьки звинувачують учительку Нагорянської ЗОШ Кам’янець-Подільського району у лихослів’ї й рукоприкладстві. Кажуть, що педагог з математики… Далі »

У 2013 році аграрії Хмельниччини планують виробити 160 тис. т цукру У 2013 році аграрії Хмельниччини планують виробити 160 тис. т цукру

У 2013 році аграрії Хмельниччини планують виробити 160 тис. т цукру. Про це повідомила начальник відділу рослинництва департаменту агропромислового розвитку Хмельницької… Далі »

У Полонному чиновники “намахлювали” на понад 800 тисяч У Полонному чиновники “намахлювали” на понад 800 тисяч

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області під час ревізії Полонської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на… Далі »

У Партії регіонів кажуть, що то “Свобода” слізогінним газом розгонила людей, а не “тітушки” У Партії регіонів кажуть, що то “Свобода” слізогінним газом розгонила людей, а не “тітушки”

Прес-служба Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів вважає, що представники ВО “Свобода” влаштувала слізогінну атаку на бажаючих поспілкуватися з нардепами-свободівцями Іриною… Далі »