Аграріям підготували “покращення” у вигляді векселів – Документ

Міністерство аграрної політики України запланувало 25 вересня провести селекторну нараду з головами облдержадміністрацій на тему запровадження вексельних розрахунків з аграріями.

Відповідну телеграму Міністерство надіслало в регіони.

векселі

Так, на селекторі будуть говорити про реструктуризацію бюджетної кредиторської заборгованості шляхом видачі фінансових казначейських векселів.

Мається на увазі, фінансування векселями програм розвитку АПК, за якими держава заборгувала господарствам. Зокрема, на Хмельниччині сума боргів становить близько 50 млн. грн.

Як повідомляє “Економічна правда”, Кабмін 21 серпня опублікував постанову про випуск векселів.

Казначейські векселі можуть використовуватися для погашення кредиторської заборгованості за згодою відповідних кредиторів, продажу юрособам або здійснення операцій обліку в банках, застави з метою забезпечення зобов’язань, а також сплати узгодженого зобов’язання перед бюджетом після терміну погашення векселя.

Уряд також рекомендував Нацбанку визначити механізм здійснення операцій з рефінансування банків під забезпечення фінансових казначейських векселів та операцій банків з ними.

Постанова передбачає, що Міндоходів подасть Міністерству фінансів до 23 вересня для визначення обсягів випусків векселів інформацію про результати інвентаризації підтверджених і непідтверджених сум відшкодування ПДВ на 1 серпня, а також прогнозної суми відшкодування ПДВ до 1 листопада 2013 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.