У Ядухи кажуть, що безпека школярів – це соціальні ініціативи Януковича – ФОТО

Хмельницька облдержадміністрація із наближенням президентських виборів намагається прив’язати реалізацію соціальних ініціатив Віктора Януковича до чого тільки можна.

Так, прес-служба ОДА розповсюдила повідомлення про те, що частиною нових соціальних ініціатив глави держави «Діти – майбутнє України» є безпека школярів. І, відповідно, впровадження загальнодержавної програми “Шкільний автобус” (діє ще з часів попередників Януковича – НГП), не що інше, як заслуга Віктора Януковича.

Подекуди доходить до “ляпів”. Провладне ЗМІ “Подільські вісті” цитує слова губернатора Василя Ядухи: “Нові соціальні ініціативи Глави держави «Діти – майбутнє України», його завдання та доручення щодо модернізації освіти спрямовані на створення для дітей якнайкращих умов для якісного навчання та всебічного розвитку. Відправляючи дітей на навчання, батьки мають бути впевнені у тому, що дитина у безпеці”.Подільські-вісті Цими ж самими реченнями Ядухи також розбавлена інформація від прес-служби ОДА.

ОДА

Нагадаємо, що недавно Хмельницька ОДА записала в актив “ініціатив” Януковича будівництво у Городку спортивного об’єкта, який фінаснує компанія “Епіцентр” нардепа Олександра Гереги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.