Лабазюк за майже 4 млн. грн “підлампічить” дорогу до свого округу

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України за результатами тендера 30 серпня уклала угоду з ПП “Аграрна компанія 2004” (Волочиськ) на поточний ремонт автомобільної дороги державного значення – під’їзд до Волочиська.

Загальна вартість робіт становить 3 млн. 887 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

За серпень-грудень 2013 року підрядник покладе асфальт на площі 1000 кв. м. Роботи виконуватимуться на одній половині прїзної частини при систематичному русі по другій.

Фото obozrevatel.com

Фото obozrevatel.com

Конкурентом ПП “Аграрна компанія 2004” виступило ПАТ “Південьзахідшляхбуд” (Вінниця), яке запропонувало ціну вищу на 4,2%.

Як відомо, ПП “Аграрна компанія 2004″ дуже активно бере участь у тендерах, пов’заних з ремонтом доріг. У квітні цього року фірма виграла два тендери: поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я вартістю 9,7 млн. грн і поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Волочиськ – Зайчики – 23,4 млн. грн. А у травні – перепало ще 9,5 млн. грн на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення (ямковий ремонт покриттів струменевим методом). А у липні – ще понад 14 млн. грн. – на поточний ремонт автомобільних доріг місцевого значення.

Загалом же за останні п’ять років “Аграрна компанія 2004″ виграла тендери на загальну суму 124,97 млн. грн – усі в Хмельницькій області.

Довідка НГП. У жовтні 2004 року було засновано приватне підприємство «Аграрна компанія 2004». Ця фірма входить у групу компаній “VITAGRO”.

Основні види діяльності ”VITAGRO” – це рослинництво та тваринництво. Напрямок “будівництво доріг” зазначається, як додатковий вид діяльності.

Почесним Президентом Групи компаній Vitagro вважається народний депутат України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ). Його рідній брат Петро Лабазюк працює на посаді генерального директора, голови Ради директорів Групи компаній Vitagro.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. автодороги – супер!!!

  2. Таких рівних доріг у Волочиську ще не було. А гарантія на тривалу (до 5 років) експлуатацію буде?

  3. яка нах гарантія, тихо ти, будеш пижжений

  4. Да депутат молодець, одразу виборці бачать, що він про них пілкується, стільки грошей вже для себе заробив на них.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.