“Батьківщина” + “Фронт змін” = ПР?

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Те, що процес об’єднання «Батьківщини» та «Фронту змін» не проходитиме безболісно, ніхто й не сумнівався. Але чи здогадувався хоч хтось, що цей процес буде використаний для стовідсоткового тушкування в низових партійних осередках під потреби партії влади?

Колишній очільник «Фронту змін» Олександр Ксенжук, котрий не зміг змиритися зі своїм відстороненням від керівництва обласною «Батьківщиною», взявся за чаклування на своїй кухні – виготовлення тушкованої «Батьківщини» “вищого ґатунку”, розпочавши  з Нетішина. Наміри його очевидні – підготувати плацдарм для повернення собі керма обласного осередку «Батьківщина» та заробити чергові дивіденди від партії влади.

Свіжий ще в пам’яті той факт, як О.Ксенжук сприяв «регіоналам» зняти демократичного міського голову Нетішина Ольгу Омельчук. Тепер він взявся за своїх колишніх однопартійців-«фронтовиків», яких спочатку прийняли до лав «Батьківщини», а потім усіх до одного безпідставно виключили, тим самим підігравши планам білосердечних тушок.

Олександр Ксенжук. Фото Віталія Тараненка

Олександр Ксенжук. Фото Віталія Тараненка

У випадку повного і прозорого об’єднання двох фракцій перевага в кількості, а значить, і контроль над фракцією, був би на боці «фронтовиків». Такого об’єднання не хотіла й провладна тушкована більшість, оскільки з нинішніми бютівцями в них гарні відносини, і саме білосердечні свого часу (навесні 2012 року) проголосували за призначення першим заступником міського голови Павла Скакуна, який сьогодні фактично керує містом. Цей факт політичної зради в Нетішинській раді досі залишився поза увагою О.Ксенжука та нового в.о. керівника обласного осередку “Батьківщини” Валерія Лєскова.

Валерій Лесков. Фото Віталія Тараненка

Валерій Лесков. Фото Віталія Тараненка

Але це ще не все. На місце репресованих «фронтовиків» обидва обласні “куховари” наполягають включити до лав демократичної політсили відомих у Нетішині своїм «ароматом» тушок з «Фронту змін», депутатів міської ради Олега Вознюка (якого за зраду виключив з “ФЗ” сам Арсеній Яценюк!), Оксану Кононюк та Валерія Походонька.             Особливого смаку політичній страві має додати включення різнобарвних інгредієнтів, так званих «хамелеонних вершків», депутатів з інших місцевих політсил: Івана Михасика (“Наша Україна”), Людмилу Добровольську (“За Україну”), Андрія Новака (“Народна партія”), які вже понад два роки танцюють під дудку провладної більшості.

Не менш дивним було нове призначення на в.о. голови Нетішинського осередку «Батьківщини» Алли Чернатої, вона ж керуюча справами виконавчого комітету й знаходиться під надійним ковпаком тушки №1 у місті, бютівця, секретаря міської ради Миколи Степаненка. Ця людина з Вінниччини, її досягнень, успіхів, як і її саму, у місті ніхто не знає, дивно, але чомусь не знайшлося тутешніх фахівців. Якщо по правді, то ніхто й не шукав, бо це призначення було кулуарним, за сімома замками.

Майже незмінне, узурповане, й нікому не підзвітне  бюро партійного осередку «Батьківщини» штампує доленосні рішення від імені всіх членів  місцевої «Батьківщини», але… без їх відома. До речі, коли востаннє були звітно-виборні чи загальні збори всіх членів місцевої «Батьківщини», ніхто не пам’ятає!

Що ж, нова політична страва «Тушкована Батьківщина по-нетішинськи» від шеф-кухарів Ксенжука та Лєскова майже готова. Залишилось тільки поперчити, посолити та подати до столу в новий політичний сезон.

Новий політичний сезон, що розпочнеться восени, обіцяє бути гострим і спекотним. Тим паче, що позачергові вибори міського голови Нетішина можуть бути не за горами.

Цікаво, як же подадуть нову політичну страву до столу громадськості та депутатам на черговій сесії Нетішинської міської ради, в якій обгортці, чи прикрасять «петрушкою» та локшиною? Яку назву їй придумають? Скажімо, не виключено, що подаватимуть під соусом, ніби місцевий осередок «Батьківщини» розширили й поповнили новими «свідомими» депутатами на «благо» міста і майбутнього виборця, адже вибори на часі, і президентські у тому числі.

Таке переформатування неабияк вигідне обласному керівництву «Батьківщини», провладній більшості в Нетішинській раді, заплямованим місцевим депутатам, які поспішають ускочити в останній вагон виборчого потягу 2015 року, що набирає швидкості. Вони добре знають, що багато нетішинців знову голосуватимуть за «Батьківщину», особливо не вдаючись у деталі, хто саме натягнув на себе маску цієї політичної сили.

Чи пройде така АВАНТЮРА на чергових виборах, покаже час, та з кожним роком нетішинці стають все вимогливішими і розбірливішими, й навряд чи забажають не те що «скуштувати» нову сумнівну страву, а й хоча б вдихнути її «аромати».

Сергій Мовчан,

м.Нетішин,

для НГП.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Ще один доказ,що Ксенжук “тушка” в законі. Куди дивляться лідери “Батьківщини”, чи там усі такі…..

  • Ксенжук не тушка і в опозиції всі такі

  • Оь читаю оці “змістовні” коментарі,і мене просто дивує,невже в партійних органзаціях м.Нетішина ще є такі писаки.Невже ще в цю шановну партію,яка називається “Батьківщина” приймають таких подібних, і з однієї та іншої сторін. Ц що, виступи провокаторів, Адже є статут партії, її програма, її необхідно виконувати, чи не так? Що таке демократичний централізм, якщо ти не згоден-доказуй, але меньшість в партії підпорядковується більшості. Коли Ви вступали в партію,що писали в своїй особистій заяві? Коли був достаток в партії значна частина трохи жирувала? Якщо ВИ бачите корупцію, то пишіть конкретно про неї, а не створюйте видимість боротьби із нею. Борись до скону,до смерти Вас не тягнули в партію на шнурку, як корову до бугая.Дивіться на себе частіше зі сторони, бо створується таке враження, що в м.Нетишині значана частина партійців по 3 роки сиділи в одному класі. Вчиться говорити,вчіться доказувати,вчиться виступати, а також вчіться працювати. Не завжди буде все погано,навчіться терпіти, але кокретної зради не прощати, вроді Ви прийшли в партію за баблом.Прочитає Ваші коментарі і диву даєшся, чому Ви ще один одному яйця не повідрізали з сите місце на олімпі. Схаменіться! Можна круто запитати- кому потрібні такі осередки?

 2. Жодної проблеми по Нетішину немає. 8 депутатів з Фронту Змін написали заяви про вступ в Батьківщину. але разом з цим висловили ряд ультимативних вимог. Батьківщина не погодилась. депутати образились. партквитки повернули. все решта лірика. участь в партії – справа добровільна.

 3. Петро а поясніть по простому, а “Батьківщина не погодилась” – це хто? Один Степаненко із декількома такими ж соратниками чи загальні збори всієї місцевої партії?
  В статті чітко сказано, що:
  “Майже незмінне, узурповане, й нікому не підзвітне бюро партійного осередку «Батьківщини» штампує доленосні рішення від імені всіх членів місцевої «Батьківщини», але… без їх відома. До речі, коли востаннє були звітно-виборні чи загальні збори всіх членів місцевої «Батьківщини», ніхто не пам’ятає!”

  І ЦЕ БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ ФАКТ!

 4. Добре, що люди прозрівають і розпізнають вовків в овечих шкурах.

 5. На майбутніх виборах, будь-яких, Батьківщина набере хоч 1 відсоток ? Цікавий буде розклад сил, Батьківщина через тушок та різних прохіндеїв здала Нетішин. Ганьба, це деже мягко. А де ж слово керівників партії.

 6. “Майже незмінне, узурповане, й нікому не підзвітне бюро партійного осередку «Батьківщини» штампує доленосні рішення від імені всіх членів місцевої «Батьківщини», але… без їх відома.

  І це таки правда.

 7. Що написано, майже все правда.

 8. В Нетішинській Батьківщині гору взяли казнокради типу Мельничуків, Нікітчуків і Шуміків. Там були колись нормальні люди, але це болото їх витіснило. А тепер хоче перетворитись на трясовину, взявши до себе Вознюків, Михасиків і Добровольську. Не буде там толку, до поки в області не поставлять керувати нормальну людину, а не запроданців!

 9. Епіцентром всіх бід Нетішина є і залишається місцева продажна Батьківщина, це я знаю із власного досвіду. Ніколи вони до себе не включать чесних депутатів, бо це означатиме кінець тушкам. Кінець дерибану і доступу до бюджету.
  Чим вони зараз займаються, знають всі. Поставлять один світлофор і тут же крадуть на 10 світлофорів (еквівалентом по вартості). Поставлять 20 будок біля торгового центру коштом підприємців, але кричатимуть, що це їх особиста заслуга.
  А взяти приклади як для своїх тушок здають в оренду площі в ТЦ. Антощук, що із Батьківщини, яку багато хто в місті знає добре із усіх сторін та із середини зняла в 2013 році під магазин площі по тарифам 2008 року. Через таких депутатів, як Антощук, сидить Юля Т. Вони продали виборців, продали місто, а тепер засадили Тимошенко. Хоч один мітинг про її звільнення провели??? І не проведуть, бо бояться своїх господарів Скакунів, Ядух. Ганьба вам зрадники!

 10. Ось що маємо по Нетішину із депутатів і не тільки ВО Батьківщина

  Шумик Сергій Володимирович – керівник комунальне підприємство “бюро технічної інвентаризації”

  Антощук Вікторія Сергіївна – голова Постійна комісія Нетішинської міської ради
  з питань бюджету, фінансів, податкової та тарифної політики

  Войтюк Сергій Іванович юристконсульт біржа праці

  Калабський Сергій Володимирович -голова -Постійна комісія Нетішинської міської ради
  з питань будівництва, архітектури, комунальної власності,
  приватизації та підтримки підприємництва

  Сиваківська Іванна Миколаївна «Нетішинська міська школа мистецтв», директор

  Сиваківський Анатолій Ярославович – керівник -НЕТІШИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

  Степаненко Микола Миколайович – секретар міської ради

  Шевчук Борис Петрович – голова-Постійна комісія Нетішинської міської ради
  з питань освіти, культури, молодіжної політики, фізкультури та спорту

  Нікітчук керівник ЖКО міста

 11. Чому сайт виборочно знищує коментарі що за безпреде

 12. В большинстве, написанному можно верить…
  Одно настораживает, а раньше писаки где были? Нетешинские “Фронтовики”, вы решили, что зайдя в другую парт.организацию сможете подвинуть мастодонтов? У вас, в Нетешинском “фронте змин” не было ни людей, ни сборов, ни порядка и вы решили, что ваша экспансия в «Батьківщині» пройдет незаметно для окружающих. Да вы молокососы и засранцы. Зашли в организацию, создайте свои первички и рулите на конференции, а вам же подавай возжи на наших людей.
  Как только депутаты Нетешинского “фронта змин” захотели взять верх в «Батьківщині» ее рядовые члены начали отказываться от участия в собраниях с их участием.
  А что приобретала «Батьківщина» в Нетешине от своих собратьев демократов от “фронта змин” – депутат Козубский (мент, осужденый на 6,5 лет за разбой), депутат Преподобный (на его руках кровь 3х сбитых насмерть в разное время пешеходов), депутат Волковецкий (уволен из таможенной службы за коррупцию), депутат Бойко (уволен задним числом из МВД чтобы не попасть под взятку), депутат Каптюк (врач гинеколог, без бабла туда и не смотрит), депутат Шмындрук (за бабки подложил свою молодую жену под Преподобного) да с вами не то что здороваться, срать на одном поле в падлу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.