Фракція “Батьківщини” у Хмельницькій облраді саморозпустилася?

У готелі “Енеїда” 9 жовтня відбулися збори членів фракції ВО “Батьківщина” у Хмельницькій обласній раді.

За інформацією джерел “Незалежного громадського порталу”, головував екс-керівник фракції батьківщинівців Іван Гладуняк. На збори прийшли 23 депутати, двоє (Мар’ян Зеленецький і Андрій Гордійчук) були відсутні з поважних причин.

Фото zn.ua

Фото zn.ua

На порядок денний виносилося два питання. Перше – саморозпуск фракції “Батьківщини”. Друге – створення нової депутатської групи.

“Обговорити ці питання міг кожен присутній депутат. Ніхто ні на кого не давив – усе відбувалося у спокійній атмосфері. Більшість членів фракції висловили незадоволення тим, що обласна організація “Батьківщини” не прислухається і не радиться з обранцями своєї фракції”, – зазначило джерело.

У підсумку 22 депутатів проголосували за саморозпуск фракції. Один обранець Василь Ваків “утримався”.

Що стосується створення нової депутатської групи, то присутні на зборах обранці мають тиждень (до 16 жовтня, коли відбудеться чергова сесія облради – НГП), щоб визначитися. Однак окремі з них під час обговорення заявили, що вже визначилися.

Зокрема, бютівець Олег Хавронюк сказав, що ввійде до депгрупи “Народний фронт”. Інший колишній батьківщинівець Вадим Лейві розповів, що займається виборами у Теофіпольському районі від “Блоку Петра Порошенка”.

На завершення Гладуняк наголосив, що у такому форматі збирає депутатів за годину перед сесією облради, що ухвалити остаточне рішення про нову депгрупу.

За даними сайту облради, фракція ВО “Батьківщина” налічує 26 обранців. Виконувачем обов’язків голови фракції є Віктор Адамський.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Лєсков докерувався! Що його вже й обласні обранці не підтримують!
  А це, й треба було очікувати, аж бо чим відрізняється стиль керівництва тепрішнього кервництва Батьківщини у Хмельницькій області від авторитаризму Януковича? АНІЧИМ! Так само і в осередку Батьківщини у місті Хмельницькому!

  • а лесков тут до чого? фракція бют в обласній раді не ним набералася.От і роблять що хочуть.

 2. Концентрація влади в руках керівництва -“уряду” Батьківщини. Громадяни (рядові члени Батьківщини) відчужені від процесу прийняття рішень. Правляча еліта формується не через конкурентні вибори, а шляхом призначення.

 3. Лесков -ла-ла-ла-ла. Развалил Батьківщину в области, продал сначала ФЗ, а потом Народному фронту. В Хмельницком районе председатель районого совета Прокопов уже тоже народник, 90 – в списке. А куда смотрит районная ПО во главе с “напоеончыком” Кульбачным. Лесков – М О Г И Л Ь Щ И К “Батьківщини”.

 4. Жаль.Думаю,що у Лескова та його “гопкомпаніі” не хватить мізків ,щоб усвідомити свою партійню недолугість. Розвалити одну із самих боєздатних фракцій.??????? БРЕХНЯ – рано чи пізно вилазить на поверхню. Спускайтесь на землю- панове!!!!!

 5. гладуняк не зміг піднести на блюдечку новому хазяїну ні обласну газету, ні телебачення, ні більшість в раді під себе збити. То хоч сернув наостанок, розвалив те, чого ніколи не було – фракцію))))

 6. Гладуняк завжди колотив і буде колотити. Де більший рейтинг туди і біжить. Ще недавно він “Нашу Україну” кинув …. Кине і фронт ….

 7. Друзі, а я одного не розумію, поясніть хто може. Коли Гладуняк і К були в Батьківщині, то всі тут писали що це ганьба цієї партії і що через нього з бюту йдуть порядні люди. А тепер коли він звіти пішов, то всі тут мало не плачуть за ним. Що так змінилося?

  • а шо тут розуміти? ну нема чим гладуняку зараз занятися от і колотить світом. Йому з партії пендаля дали, от і бісиця.

 8. Хлопці,що робити мені?Я ж з Прокопцем стількі накрав.За 8 років нічого в місті не зробив.Прокопець-в кущи,Лєсков-ла-ла-ла,а я якщо не в Раду-то за грати?!Я відам всі своЇ землі та базари,допоможить!!

 9. http://apikabu.ru/img_n/2012-01_2/mt0.jpg

  гладуняк зі своїми продажними курвяками з обл ради.

 10. не смішіть мене цією новиною. бо це збіговисько в нумерах готелю нелегітимне. гладуняк вже два місяці як вигнаний з партії і керівника фракції і він не мав ніякого права когось збирати і розпускати.

  • а це була фракція? там всі під гладуняка були зібрані ще 2010 року. Ну і пішли разом із ним. Нічого дивного.

 11. як схоже на ситуацію весною, коли Отой кричав: “Я легітимний!!!”. Це все такий цирк… Ніби дорослі розумні люди, а ведуть себе як діти.

 12. Кого волнует информация о людях, которые выбирались непонятным образом и не представляют интересов Подолян? 98% так называемых депутатов облрады – приспособленцы и моральные уроды, которым плевать на интересы простых людей. Они защищают свое, кто бизнес , кто должность, кто просто торгует своим голосом и т.п….. Уважение могут вызывать от силы 4-5 человек. Так что, даже если новость правдива, то произошла лишь перетасовка карт в руке одного играющего.

 13. казав я дограетесь))))ГГгииии

 14. Це все Путін винен, що фракція розпалась!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.