АМК оштрафував фірми, які спотворили торги із закупівлі бітуму Хмельницьким облавтодором

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Контакт-К» (м. Дніпропетровськ) та ТОВ «Східнафтатрейд» (м. Дніпропетровськ) на 34 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Як показало розслідування, суб’єкти господарювання у липні 2011 року узгодили дії під час проведення ДП «Хмельницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» процедури відкритих торгів щодо закупівлі бітуму.

Для участі у процедурі закупівлі товариства надали документи пропозиції конкурсних торгів, які мали однакові назви, зміст і стиль оформлення.

ТОВ «Контакт-К» та ТОВ «Східнафтатрейд» розташовані за однією адресою, використовують один номер телефону, обслуговуються в одній банківській установі.

Узгоджена поведінка учасників тендеру усунула змагальність між ними і могла призвести до спотворення конкурентного середовища при виборі замовником кращої пропозиції, яка можлива лише при справжніх умовах змагальності.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.