Нардеп з Хмельниччини вимагав перекладача з російської

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій вимагав у спікера ВР Володмира Рибака перекладача російської мови.

Це відбулося під час сьогоднішнього розгляду законопроекту Сабія про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо розвитку сільського господарства), зазначено у стенограмі пленарного засідання ВР.

Ігор Сабій. Фото Віталія Тараненко.

Ігор Сабій. Фото Віталія Тараненка

У ході обговорення цього проекту закону регіонал Михайло Чечетов, виступаючи російською, зауважив, що законодавчу ініціативу свободівця варто відправити на доопрацювання, оскільки “можливість контролю за використання земель значно зменшиться”.

На запитання Голови ВР Рибака, чи розумієте російську, свободівець Сабій попросив перекладача.

“Вимагаю перекладача”, – заявив він.

Натомість розгляд законопроекту продовжився. У підсумку “за” проголосувло 136 обранців при необідних 226-ти.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Чому ВИРОДКИ, як Чєчєтов, Калєснічєнкі, ЦАРЬОВ сунуть скрізь мову фашистів, окупантів і алкоголіків? Вивчіть, хоча би , івріт чи гібру, жиди за вас мазу будуть тягнути, а так лишень плювки витираєте! Палучіл рубль – усрамсі но нє дамсі!!! Геть, ЧМОшники!!!

  2. Прикро, але оце все на що здатна Свобода і Сабій зокрема.

  3. Остап, з такими коментарями ти виглядєш нікчимним провокатором. Читай новину, Сабій доповідав свій закон, спрямований на захист інтересів мільонів селян, захист родючості грунтів. Любі тобі регіоняки з комуною не проголосували. Сєсєтов виступив проти.

  4. Регіонали і комуняки мені зовсім не любі – це перше. Сенс новини полягає саме в тому, що Сабій вимагав перекладача з російської мови – це друге. Поведінка Сабія виглядає придуркуватою саме тому, що він це зробив замість того, щоб усіма можливими засобами переконати решту депутатів у необхідності введення своїх поправок – це трете. Висновок: раз ніхто Сабія не підтримав, ціна тим поправкам – гріш у базарний день. Результат для Свободи ніщо. Процес – усе.

  5. Сабий -дерьмо высшей квалификации,и выбирали его дебилы.

  6. Подивіться на результат. Депутати не підтримали. Чого добився Сабій? Політика повинна бути результативною.

  7. Сабий в обласной администрации все по русски понимал. а сейчас резко понималка сломалась?

  8. А рожу то отьел на народных харчях – хоть прикуривай!

  9. А я Сабія підтримую, МОЛОДЕЦЬ. Чому колісніченки-чечетові можуть над нами глумитись, а ми що маємо їм усе прощати. ІГОР МОЛОДЕЦЬ !

  10. Віповідаю Леха “А рожу то отьел на народных харчях – хоть прикуривай!” – ХОРОШОЇ ЛЮДИНИ МАЄ БУТИ БАГАТО !!!!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.