Нардепи від Хмельниччини Буряк, Борита і Герега не голосували за припинення вогню в країні

20 лютого депутати підтримали постанову в цілому, яка ставить на меті зупинення вогню та повернення всіх силовиків в казарми.

За таку постанову “Про засудження насильства в Україні, призвів до людських жертв” з поправками Литвина і Порошенка проголосували 236 депутатів.

Від Хмельниччини цю постанову підтримали бютівець Олег Лукашук, “ударівець” Олександр Корнійчук, свободівець Ігор Сабій, Олександр Мирний, регіонал Віктор Бондар, позафракційні Сергій Лабазюк, Володимир Мельниченко і Василь Кравчук.

Були відсутній на момент голосування регіонали Сергій Буряк, Олександр Герега і комуністка Ольга Борита.

Як повідомляє “Українська правда”, постанова зобов’язує припинити вогонь, війська і ВВ – мають повернутися в місця постійної дислокації. Також постанова передбачає заборону використання зброї.

Також постанова забороняє блокувати транспортні комунікації, обмежувати пересування транспорту.

Кабінету міністрів і органам державної влади доручено заборонити СБУ, МВС, збройним силам та іншим органам виконувати програму антитерористичних заходів, оскільки вони протирічать Конституції.

Крім того, в постанові наголошується, що надзвичайний стан може ввести лише Верховна Рада.

Крім того, в поправках, запропонованих Володимиром Литвином, Кабінету міністрів та іншим органам державної влади доручено надати необхідну допомогу родинам загиблих, а також забезпечити необхідним лікуванням постраждалих.

А Генпрокуратура зобов’язана провести повне розслідування фактів загибелі та насильства щодо учасників акцій.

У поправці Тягнибока зазначається, що органи досудового слідства повинні звернутися до суду щодо звільнення з-під варти і припинення кримінального переслідування учасників протесту.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Хмельничани, Ви напевно вже знаєте, що опозиційні партії уже давно фінансуються тими самими олігархами що й провладні. Ігор Сабій, Леся Стебло, Юрій Смаль, Олександр Симчишин та інші, з початком народного спротиву, отримали завдання прикинутись своїми, очолити протестний рух та гасити людське невдоволення. Гарні та запальні промови зі сцени, показний «штурм» ОДА. Опозиційні депутати власними тілами прикривали втечу Ядухи та робили усе, щоб той не написав заяву про відставку. Як результат – Партія Регіонів в нашому місті віддає накази, силовики вбивають людей, суди виносять злочинні рішення. Пам’ятайте: опозиція теж влада, вони також приймають участь в сесіях та розкрадають бюджет разом з регіоналами. Людських смертей можливо було уникнути висунувши єдиного кандидата, який би міг дати гарантії силовикам та перевести їх на сторону народу, повірте, вони теж не хочуть воювати. Натомість в опозиції не можуть поділити крісло президента. Ми не кажемо, яку політичну силу підтримувати, але згадайте про загиблих, коли будете іти під їхніми прапорами та слухати промови.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.