У Хмельницькому відключили 5 канал У Хмельницькому відключили 5 канал

У Хмельницькому відключили 5 канал. Ведучий каналу Артем Овдієнко повідомив, що телеканал недоступний по всій країні. “5-й канал, зараз тільки… Далі »

На Хмельниччині оголошена загальна мобілізація людей на київський Євромайдан – “Батьківщина” На Хмельниччині оголошена загальна мобілізація людей на київський Євромайдан – “Батьківщина”

На Хмельниччині оголошена загальна мобілізація людей на київський Євромайдан. Про це НГП повідомив завідуючий відділом по роботі з депутатськими фракціями… Далі »

На Хмельниччині у січні будівництво виросло на 26,3% На Хмельниччині у січні будівництво виросло на 26,3%

У січні 2014 року підприємства Хмельницької області виконали будівельних робіт на суму 5о млн. грн, що на 26,3% більше порівняно… Далі »

Сімашкевич: у Кам’янці-Подільському немає “тітушок” Сімашкевич: у Кам’янці-Подільському немає “тітушок”

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич заявив, що у місті немає “тітушок”. Про це він сказав в інтерв’ю “Незалежній громадській газеті”, яке вийде… Далі »

У 2014 році держава зменшила субвенції на охорону здоров’я Хмельниччини У 2014 році держава зменшила субвенції на охорону здоров’я Хмельниччини

У 2014 році в державному бюджеті для обласного бюджету Хмельницької області передбачене зменшення субвенції на галузь охорону здоров’я – щонайманше на… Далі »