У Хмельницькій області прощалися із загиблими на столичному Майдані – ФОТО У Хмельницькій області прощалися із загиблими на столичному Майдані – ФОТО

Сьогодні на Хмельниччині громада прощалася із загиблими на столичному Майдані. Траурні процесії відбулися у Старокостянтинові та Шепетівці. Зокрема, похоронили вчителя… Далі »

На Хмельниччині начальник станції Кривин блокував поїзди в ніч протистояння в Києві На Хмельниччині начальник станції Кривин блокував поїзди в ніч протистояння в Києві

У ніч з 20 на 21 лютого 2014 року начальник Південно-Західної Залізниці Олексій Кривопішин наказав в усній формі начальнику служби… Далі »

Жінка, яка отримала кулю в голову під СБУ Хмельниччини, померла Жінка, яка отримала кулю в голову під СБУ Хмельниччини, померла

Сьогодні померла 72-річна Людмила Шеремет, яка одержала вогнепальне поранення у голову 19 лютого під Управлінням СБУ у Хмельницькій області. Про… Далі »

У Кам’янці-Подільському хочуть заборонити КПУ і ПР У Кам’янці-Подільському хочуть заборонити КПУ і ПР

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради прийняли звернення до Міністерства юстиції з вимогою заборонити на території України Партію регіонів та комуністичну партію…. Далі »

Герега вийшов з фракції Партії регіонів у ВР Герега вийшов з фракції Партії регіонів у ВР

Народний депутат України Олександр Герега вийшов з фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Відповідну заяву 21 лютого оголосив з трибуни віце-спікер… Далі »

У Шепетівці депутати відібрали мерське крісло у регіонала Антонюка У Шепетівці депутати відібрали мерське крісло у регіонала Антонюка

Депутати Шепетівської міської ради одностайно висловивли недовіру діючому міському голові Сергію Антонюка. Як повідомив НГП депутат-свободівець Михайло Полодюк, це сталося… Далі »