В мережу виклали інформацію про кам’янецьких регіоналів та їх прихильників В мережу виклали інформацію про кам’янецьких регіоналів та їх прихильників

В соціальних мережах ВКонтакті та Facebook з’явилися номери телефонів та деякі данні про членів Кам’янець-Подільської Партії регіонів та прихильників діючої… Далі »

Кримінальне провадження за фактом захоплення Хмельницької ОДА закрили Кримінальне провадження за фактом захоплення Хмельницької ОДА закрили

Прокуратура Хмельницької області закрила кримінальне провадження за фактом організації 24 січня масових заворушень, що супроводжувалась захопленням будівлі Хмельницької обласної державної… Далі »

Хмельницьку суддю Дручкову записали у “скоти” Хмельницьку суддю Дручкову записали у “скоти”

На сайті “Не бути скотом” розмістили суддю Хмельницького міськрайонного суду Світлану Дручкову. Суддя Дручкова “відзначилася” тим, що 10 лютого ц.р…. Далі »

У Хмельницькому працівниця банку привласнила понад 2,7 млн грн У Хмельницькому працівниця банку привласнила понад 2,7 млн грн

Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області викрили працівницю банку, яка, зловживаючи службовим становищем,… Далі »

У січні поголів’я ВРХ Хмельниччини скоротилося на 4,4% У січні поголів’я ВРХ Хмельниччини скоротилося на 4,4%

У січні поголів’я великої рогатої худоби Хмельниччини скоротилося на 4,4% – до 265 тис. голів порівняно з відповідним періодом минулого року…. Далі »