Кримінальне провадження за фактом захоплення Хмельницької ОДА закрили

Прокуратура Хмельницької області закрила кримінальне провадження за фактом організації 24 січня масових заворушень, що супроводжувалась захопленням будівлі Хмельницької обласної державної адміністрації.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, таким чином виконаний Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, що мали місце під час проведення мирних зібрань». Документ передбачає звільнення від кримінальної відповідальності та покарання осіб, котрі вчинили в період з 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року злочини, передбачені статтею 1 Закону, закриття відповідних кримінальних проваджень, а також звільнення від адміністративної відповідальності осіб, до яких застосовано адміністративний арешт.

Як відомо, 24 січня мітингувальники захопили будівлю Хмельницької облдержадміністрації. Під час штурму було розбите скло дверей у коридорах, поламані картини та окремі перила в ОДА.

Того дня Хмельницький міський відділ внутрішніх справ розпочав досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 341 КК України (захоплення державних або громадських будівель чи споруд).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.