ГУБЕРНАТОР ЯДУХА СКЛАВ ПОВНОВАЖЕННЯ – ЗАЯВА ГУБЕРНАТОР ЯДУХА СКЛАВ ПОВНОВАЖЕННЯ – ЗАЯВА

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха написав заяву на звільнення за власним бажанням. Про це “Незалежному громадському порталу” зазначив голова обласної… Далі »

Хмельницький попрощався із жінкою, яка отримала вогнепальне поранення під обласним СБУ – ФОТО Хмельницький попрощався із жінкою, яка отримала вогнепальне поранення під обласним СБУ – ФОТО

Мешканці Хмельницького попрощалися із 72-річною Людмилою Шеремет, яка отримала вогнепальне поранення у голову під Управлінням СБУ у Хмельницькій області. На… Далі »

У Хмельницькому вночі невідомі відкрили стрілянину по перехожих – самооборона У Хмельницькому вночі невідомі відкрили стрілянину по перехожих – самооборона

У Хмельницькому невідомі близько 22.00 відкрили стрілянину по перехожих у центрі міста. Про це повідомив командир обласного загону самооборони Юрій… Далі »

На порозі Хмельницької ОДА лежить киломок з Януковичем, у якого витирають ноги – ФОТО На порозі Хмельницької ОДА лежить киломок з Януковичем, у якого витирають ноги – ФОТО

На порозі перед Хмельницькою ОДА лежить киломок із зображенням Президента Віктора Януковича, у якого громадяни витирають ноги. Також поряд з… Далі »

У січні промисловість зросла на 16,8% – облстат У січні промисловість зросла на 16,8% – облстат

На Хмельниччині обсяги промислової продукції за підсумками січня 2014р. у порівнянні з січнем 2013р. збільшилися на 16,8%, що є найкращим,… Далі »