Прокурор області закликав “майданівців” розібрати барикади і не захоплюватися загонами самооборони Прокурор області закликав “майданівців” розібрати барикади і не захоплюватися загонами самооборони

Прокурор Хмельницької області Сергій Соляр закликав місцевих “майданівців” розібрати барикади біля Хмельницької облдержадміністрації і утриватися від створення загонів самооборони. Про… Далі »

Хмельницька облрада викупить у структури Ахметова дитячий табір за 1 млн. грн Хмельницька облрада викупить у структури Ахметова дитячий табір за 1 млн. грн

Хмельницька обласна рада викупить в “Укртелекому” (100% акцій якої належать компанії СКМ українського олігарха Рината Ахметова) дитячий табір “Лісова казка”… Далі »

Відвідуваність депутатами сесій Хмельницької облради публікуватимуть у ЗМІ Відвідуваність депутатами сесій Хмельницької облради публікуватимуть у ЗМІ

Голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот вийшов з ініціативою, щоб у місцевих засобах масової інформації публікувати явку депутатів Хмельницької облради… Далі »

Бюджетна комісія засумнівалася у грошах на округ Лабазюка. Голова РДА відреагував: я вас “порву” Бюджетна комісія засумнівалася у грошах на округ Лабазюка. Голова РДА відреагував: я вас “порву”

Члени постійної бюджетної комісії Хмельницької обласної ради обурилися фактом виділення державних субвенцій з фонду регіонального розвитку на суму 8,7 млн…. Далі »

Суддю у справі Червонюка перевірять на профпридатність Суддю у справі Червонюка перевірять на профпридатність

Дії судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Світлани Дручкової, яка 10 лютого винесла вирок синові депутата Хмельницької обласної ради Дмитру… Далі »

Хмельницький АМК взявся за нечесних будівельників Хмельницький АМК взявся за нечесних будівельників

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало дослідження ринку будівництва житла. Як повідомляє прес-служба обласного АМК, безліч рекламних щитів… Далі »

Дружина нардепа Лукашука будує водогін за державні 30 мільйонів Дружина нардепа Лукашука будує водогін за державні 30 мільйонів

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Хмельницької обл. 4 лютого за результатами тендеру уклав угоду з виробничим комерційний підприємством «Явір-Інвест»… Далі »

У 2013 році депозитний портфель банків Хмельниччини зріс на чверть У 2013 році депозитний портфель банків Хмельниччини зріс на чверть

За 2013 рік депозитний портфель банківських установ Хмельницької області збільшився на 24% і станвоив 8,4 млрд.грн. Про це повідомив начальник… Далі »