Правий сектор закликав бойкотувати бізнес регіоналів Хмельниччини Правий сектор закликав бойкотувати бізнес регіоналів Хмельниччини

На Хмельниччині Правий сектор розповсюдив 17 прізвищ представників Партії регіонів і закликав бойкотувати їхній бізнес. Відповідна заява цієї організації є… Далі »

Прокуратура потягне Червонюка до апеляційного суду Прокуратура потягне Червонюка до апеляційного суду

Прокуратура Хмельницької області має намір подати апеляцію на рішення Хмельницького міськрайонного суду від 10 лютого у справі сина депутата облради,… Далі »

“Укрзалізниця” оновить залізничний вокзал у Старокостянтинові “Укрзалізниця” оновить залізничний вокзал у Старокостянтинові

У 2014 році “Укрзалізниця” оновить залізничний вокзал у Старокостянтинові. Як повідомили у головному управлінні будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд “Укрзалізниці”, на залізничній… Далі »

У січні облстат зафіксував нульову інфляцію У січні облстат зафіксував нульову інфляцію

У січні цього року порівняно з груднем 2013 року на Хмельниччині зафіксована нульова інфляція. Про це повідомляє Головне управління статистики… Далі »

Суддю Дручкову за “гуманний вирок” обізвали катом – ВІДЕО Суддю Дручкову за “гуманний вирок” обізвали катом – ВІДЕО

Близько півсотні протестувальниківпід Хмельницьким міськрайонним судом обізвали катом суддю Світлану Дручкову, яка вела слухання у справі сина депутата облради, 19-річного… Далі »

«Мажора» Червонюка, який збив на смерть пішохода, відпустили з залу суду – ВІДЕО «Мажора» Червонюка, який збив на смерть пішохода, відпустили з залу суду – ВІДЕО

Обвинуваченого у справі ДТП Дмитра Червонюка вироком Хмельницького міськрайонного суду відпустили з залу суду. Відповідний вирок сьогодні зачитала суддя Світлана… Далі »

У справі захоплення Хмельницької ОДА проходить понад 30 свідків – ВО “Свобода” У справі захоплення Хмельницької ОДА проходить понад 30 свідків – ВО “Свобода”

У справі захоплення адмінбудівлі Хмельницької облдержадміністрації проходить понад 30 свідків. Про це повідомив заступник голови обласної організації ВО “Свобода”, депутат… Далі »