Хмельницька облрада викупить у структури Ахметова дитячий табір за 1 млн. грн

Хмельницька обласна рада викупить в “Укртелекому” (100% акцій якої належать компанії СКМ українського олігарха Рината Ахметова) дитячий табір “Лісова казка” за 1 млн. грн.

Такі кошти закладені у проекті обласного бюджету на 2014 рік, який депутати планують розглянути на позачерговій сесії облради 14 лютого.

Постійна бюджетна комісія облради на своєму засіданні 11 лютого не заперечила придбання у власність територіальної громади Хмельницької області майнового комплексу табору відпочинку “Лісова казка” (с. Головчинці Летичівського району) та організації на його базі оздоровчого закладу з цілорічним перебуванням дітей.

Загалом, мова йде про кілька приміщень загальною площею 4376,50 кв. м та близько 4 га землі.

“За мільйон гривень купуємо в “Укртелекому” гарне приміщення, прекрасну територію зі спортивною базою. Це дійсно буде достойний заклад обласного значення для оздоровлення дітей… Беру відповідальність на себе і буду відстоювати цей заклад, бо він потрібен для дітей”, – наголосив перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко на засіданні бюджетної комісії облради.

Голова Хмельницької облради Микола Дерикот додав, що керівництво області вело переговори з власниками “Укртелекому” на предмет безкоштовної передачі дитячого табору у власність громади Хмельниччини. Але останні відмовилися.

Крім цього, у проекті обласного бюджету на 2014 рік зарезервували 12,2 млн. грн для виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення робіт капітального характеру дитячого табору “Лісова казка” після викупу.

Згідно з умовами продажу табору “Лісова казка”, початкова вартість відчуження об’єкту “Укртелекому” становить 980 тис. 81 грн. за 59,52% у статутному фонді ТОВ ДОП «Лісова казка».

Крім того, ПАТ «Укртелеком» отримало письмову згоду інших участиків ТОВ ДОП «Лісова казка» на відчуження їх часток у статутному фонді разом з часткою ПАТ «Укртелеком» з подальшим розподілом отриманих коштів відповідно до розміру часток.

Вартість продажу 100% у статутному фонді – 1 млн. 646 тис. 642,00 грн.

Частка ПАТ «Укртелеком» у статутному фонді Товариства з обмеженою відповідальністю «Дитяче оздоровче підприємство «Лісова казка» становить 59,52%.

До складу учасників, крім ПАТ «Укртелеком», входять: Асоціація сільськогосподарських підприємств Хмельницької області – 20,48%; Рада сільськогосподарських виробників Летичівського району – 20%.

Довідка НГП. На території Хмельницької області діє 12 дитячих таборів різних форм власностей.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Ну пицес, табір будували під час СРСР, а кошти заплатять Ахметову.

  2. Нас так разводят. Лагерь по большому счету Ахметову на… не нужен. Он бы его просто бросил ведь его содержание ложится на себестоимость улуг Укртелекома. Так наши правители от ПР и тут умудрились бабло срубить.Остап Бендер отдыхает.

  3. „В основному літні табори припиняють діяти через банкрутство. Власникам нерентабельно їх утримувати. Нещодавно про припинення своєї роботи повідомили власники таборів „Лісова казка“ у Летичівському районі та „Пролісок“ у Шепетівському районі“, – сказав начальник обласного управління сім’ї та молоді Олександр Яковюк. Информация 2008 года. Т.е. облрада купила за 1 млн. то что уже 6 лет рушится, плюс 12млн. еще . В 12 как всегда не вложатся вот вам и дойная корова для ….. Когда же нас перестанут считать дураками?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.