Хмельницька облрада відпасула з придбанням дитячого табору в “Укртелекому”

Депутати Хмельницької облради відмовилися виділяти 1 млн. грн на придбання дитячого табору “Лісова казка”, який належить “Укртелекому”.

За таку пропозицію, яку вніс депутат-регіонал і губернатор області Василь Ядуха, сьогодні проголосувала більшість депкорпусу на позачерговій сесії облради.

За словами пана Ядухи, ідея з придбанням дитячого табору є поспішною, тому що до кінця не вивчане це питання, у тому числі відсутня проектно-кошторисна документація на “Лісову казку”.

“Тут не має ніякої приватної зацікавленості (щодо призупинки закупівлі – НГП). Необхідно до наступної сесії облради скурпульозно вивчити цю проблематику і визначитися: або ми купуємо цей табір або ж ні”, – сказав він.

“Діти – це не остання позиція для обласної влади Хмельниччини. І наголошую: мова йде не про те, щоб для дітей купити піонерський табір або табір відпочинку – це має бути заклад з круглорічним функціонуванням. За попередніми розрахунками, на утримання дитячого табору із загруженістю 180 дітей, необхідно щорічно 6,5 мільйонів гривень. Відповідні резерви фінансування є”, – наголосив губернатор.

Згідно з умовами продажу табору “Лісова казка”, початкова вартість відчуження об’єкту “Укртелекому” становить 980 тис. 81 грн. за 59,52% у статутному фонді ТОВ ДОП «Лісова казка».

Крім того, ПАТ «Укртелеком» отримало письмову згоду інших участиків ТОВ ДОП «Лісова казка» на відчуження їх часток у статутному фонді разом з часткою ПАТ «Укртелеком» з подальшим розподілом отриманих коштів відповідно до розміру часток.

Вартість продажу 100% у статутному фонді – 1 млн. 646 тис. 642,00 грн.

Частка ПАТ «Укртелеком» у статутному фонді Товариства з обмеженою відповідальністю «Дитяче оздоровче підприємство «Лісова казка» становить 59,52%.

До складу учасників, крім ПАТ «Укртелеком», входять: Асоціація сільськогосподарських підприємств Хмельницької області – 20,48%; Рада сільськогосподарських виробників Летичівського району – 20%.

Довідка НГП. На території Хмельницької області діє 12 дитячих таборів різних форм власностей.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.