У січні промисловість зросла на 16,8% – облстат

На Хмельниччині обсяги промислової продукції за підсумками січня 2014р. у порівнянні з січнем 2013р. збільшилися на 16,8%, що є найкращим, після Одеської області, показником серед регіонів держави.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів випуск продукції порівняно з січнем 2013р. зменшився на 41,3%.

На підприємствах переробної промисловості в січні 2014р. проти січня 2013р. виробництво продукції збільшилось на 6,7%, у т.ч. у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – на 29,7%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 7,1%.

Водночас зменшення випуску продукції відбулось у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім виробництва машин і устатковання, на 34%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 26%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 16,2%, виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 10,4%.

У виробництві, передачі та розподіленні електроенергії в січні 2014р. проти січня 2013р. обсяги випуску продукції зросли на 44,2%, у т.ч. у виробництві електроенергії – в 1,7 раза.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.