Псевдотериторіальна громада зробила крок до привласнення об’єкту комунальної власності у центрі Хмельницького

Так звана територіальна громада Хмельницького розпочала процес привласнення приміщення комунальної власності за адресою Кам’янецька, 38 (раніше тут розміщувалася перша аптека – НГП).

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

Про ці наміри самопроголошена Уповноважена у справах територіальної громади Ольга Уграк сповістила Хмельницьку міську раду, Верховну Раду України, Службу безпеки України, Кабінет міністрів України, Генпрокуратуру, МВС України, Мінюст, Хмельницьку ОДА і Хмельницьку обласну раду.

повідомлення

Згідно з рішенням псевдотериторіальної громади від 22 травня цього року, комунальне приміщення увійшло до майнового реєстру цієї організації. Наступний крок – безпосередня реалізація права власності.

Загальна площа нерухомості становить 632 кв. м.

рішення

паспорт

Нагадаємо, що захоплення будівлі у центрі Хмельницького було предметом обговорення на сесії міської ради 15 травня.

Начальник управління комунального майна Володимир Івашко наголосив, що приміщення захопили фактично невідомі особи, які іменують себе як “представники територіальної громади Хмельницького”.

“Я перевірив: ця, так звана організація, не зареєстрована в управлінні юстиції. Вони просто прийшли і зайняли приміщення, а на яких підставах – невідомо. Ми вже подали звернення в прокуратуру, щоб ті розібрались з цими людьми”, – сказав він.

Міський відділ міліції відкрив кримінальне провадження за ст. 356 ККУ «Самоуправство», максимальна санкція якої передбачає арешт до трьох місяців.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 25

 1. Дурдом! Кожна шавка прикривається імям громади і народом. Де СБУ?

  • На ху..й Уграк. Что за выкобенивание, что за самозванство, прийти дать пинка всем и прогнать на х.. Пускай идут пробуют захватить Либыдь Плазу.

   • Не знаю, что такое “Ургак”, но криминальное дело нужно вводить, лишающее свободы на 3 года (3 месяца, это не серьезно, быдланство после такой не длительной отсидки еще в своей среде хвастать этим будет).

  • да ты тоже я вижу прикрываешься ником.Назови настоящие имя!!!!!!!1

  • На место одних бандитов пришли другие бандиты.

 2. Дожилися – шизофреники-аферисти грабують місто у всіх на очах, правоохоронців нема, законників нема. Якби тут пахло грішми – знайшлися б правоохоронці. Оце так!

 3. А де ж міліція, прокуратура, СБУ? Хіба вони не розуміють, що то появилася новоорганізована банда прихїватизаторіва на чолі з якоюсь самопрголошеню атаманшою. .В каталажку їх негайно з вікнами в клітинку Не можу повірити, що обласна влада неспроможна навести порядок хоча б в обласному центрі

 4. А те що до цього приміщення бувшої аптеки фактично знищили та готували до продажу за мізерною ціною вам невідомо? Які ж ви журналісти? Ви шакали… за гроші ви прикриваєте злодіїв… А щодо громади – нарешті хоч хтось спробував представити інтереси народу… Ганьба вашому порталу! ганьба журналісту – матеріал однобокий – та не висвітлює думку протилежної сторони конфлікту. Ще вдавитесь вашими брудними гонорарами…

  • Ваньок, ти що куриш? Бачу з твоїх слів, що кумарить тебе капітально. Ти хоч сам зрозумів, що написав?

   • так – за всіма правилами журналістики цей матеріал писав шакал, а не людина :))) І я прекрасно розумію що ви автор всіх коментарів окрім мого :))) Так що знайдіть собі нормальну роботу – можливо тоді теж будете курити щось хороше :))) А якщо ви розумна людина – то не пишіть “що я курю”, а аргументуйте свою думку – поясніть чому я не правий :))) А то як гопота якась пишете :)))

  • Якщо вже питаєте – поясню – аптека звільнила приміщення та переїхала. А саме приміщення готували до корупційного продажу – тобто фактично планували вкрасти у Хмельничан. Для цього повністью знищили ремонт у приміщенні – щоб максимально занизити ціну продажу – щоб до державного бюджету потрапило якумога менше коштів, а більше пішло у кишеню наших місцевих керівників. Саме цим питанням мала бі зайнятись прокуратура і СБУ – як мінімум визначити хто причетний до знищення внутрішнього ремонту бувшої аптеки – адже фактично знецінювали майно громади. А те що на “незалежних” сайтах виходять подібні однобокі матеріали свідчить про те, що наші злодії (ймовірніше всього особисто начальник управління комунального майна Володимир Івашко) зацікавлені у продовженні свого злочинного плану по продажу приміщення бувшої аптеки!

   • Шось ти Іван нескладно брешеш. Захрабастати хочеш майно громади. Тобі ніхто не доручав це робити від імені громади. Я не доручав точно. А я теж член громади. Ти самозванець і тримаєш всіх за дурних. Прикидаєшся дурником ніби робиш благе діло і грабуєш. Значить ти примітивний грабіжник і не вішай нам лапшу на вуха. Причому ця аптека є в списку майна яке не підлягає продажу взагалі. Брешеш пане, брешеш.

    • Я не брешу 🙂 А ось ви схоже злодій :))) Якщо приміщення апетки у списку майна, що не підлягає продажу – будь-ласка продемонструйте докази :))) А інакше ви просто зрадник народу і вами має зайнятись прокуратура як спільником 🙂 І доречі – а ви впевнені що ті “самозванці” хотять саме привативазувати приміщення? А не взяти його в оренду?

    • І доречі – вас ніяк не дивує той факт, що у данній публікації немає жодних коментарів “самозванців”? Чому ніхто навіть не спробував з ними поговорити? Матеріал неймовірно однобокий… схоже що ви прикриваєте злодіїв… невже заради цього гинули люди на Майдані? ганьба вашому порталу – ви порушуєте основні принципи журналістики… така “однобокість” публікації стверджує, що ви отримали чималі кошти щоб врятувати корупційну діяльність Івашки :))) Чекаю від вас доказів ваших слів…

    • Ооо і ще! а чому ви вважаєте себе членом громади? хіби ви член громади? Якщо так то якої? Ваша громада зареєстрована у управлінні юстиції???????? Продемонструйте докази! Якщо ви не зареєстровані – то ви “псевдогромадівець”!!! :)))

   • Приходят мошенники и самозванцы(а как иначе, если громада про них не знает и добро не давала), и начинают отжимать помещение указывая на грехи власти. пришли с обманом, под лозунгом “все плохие, а мы защитники интересов громады”. А с не правды в своей деятельности начали. Это намного подлее чем гешефт Кольгоферши: Там хоть не скрывают, и не прячутся за “борьбой с произволом”. Все прекрасно понимают что они мутят. А вы убиваете НАДЕЖДУ!!! Вот в чем беда страшная.!!! За такое еще жестче карать надо, если хотим переменить ситуацию в стране.

    • А яка саме громада не давала добро? Ця ваша “громада” яка не давала добро – вона зареєстрована в управлінні юстиції?

 5. Внимательно прочитал статью…
  Первый и главный вопрос автору: если люди которые представляются “Территориальной общиной” таковыми не являются, то кто есть официальным представителем общины?
  Я живу в городе Хмельницком более 30 лет – и ни разу не слышал о “громаде” и никто меня никогда не спрашивал можно ли им пользоваться моим имуществом (а ведь я тоже член общины). Так давайте по-порядку – если представителей общины ранее не существовало – то с чего вы взяли что “люди в аптеке” самозванцы? Для того чтоб быть самозванцами нужна как минимум организация которую они пытаются имитировать. А если таковой не существует – не значит ли это, что наконец-то она появиться? И наконец-то хмельничан начнет кто-то слушать?
  Второй вопрос – с какой целью этим людям нужно помещение? Давайте узнаем! Они хотят открыть там магазин? Может публичный дом? Или действительно принимать жалобы граждан и бороться с коррупцией?
  В целом по информации видно что наши продажные чиновники во главе с Вовой Ивашко опять наняли журнашлюх чтоб прикрыть свои грязные делишки…

 6. Хмельничане,посмотрите за последние пол года когда гибли наши ребята сесии нашего горисполкома-это пир во время чумы они за бесценно продавали наше имущество самим себе,и спасибо этим ребятам,что спасли от продажи чкалово и проскуров и наконец-то завели уголовное дело на Ивашко.
  Сами подумайте более 200-х сот помищений комунальнго имущества нашего с вами простаивает ежедневно наносит нашим жителям ущерб на десятки милионов гривен в год,из-за не рацинального, не целевого использования, нашего имущества вместо прибыли мы получаем убытки И САМОЕ ИНТИРЕСНОЕ,ЧТО В НАШЕМ ГОРОДЕ ЕСТЬ ЖИТЕЛИ КОТОРЫЕ СЧИТАЮТ,ЧТО ЛУЧШЕ ВЫГНАТЬ ДИТЕЙ ИЗ ШКОЛЫ ЗАВАРИТЬ ИМ РЕШОТКОЙ ДВЕРЬ И НЕ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ДАВАТЬ БЕСПЛАТНЫХ ЮРИДИЧЕСКИХ И СОЦИАЛЬНЫХ УСЛУГ НА КОТОРЫХ У ВЛАСТИ ВСЕГДА НЕТ ДЕНЕГ,МНЕ СТЫДНО ЗА ВАС ХМЕЛЬНИЧАНЕ!А ВЛАСТИ ПУСТЬ ВОРУЮТ,ПОМАГАЙТЕ ИМ…

 7. А чегоже на самом деле хотят эти “самозванцы”?Где их коментарий?Обвинить кого-то в чем-то очень легко.Я как бывший журналист вобще не понимаю как можна было писать статью однобоко,без коментария другой сторони.И действительно а где же документы,факты.Где обяснения тому, почему был исковеркан внутренний ремонт.Кому это выгодно? Сразу и отвечу-тому кто это здание думал продавать что-бы сбить цену (только дураку не понятно,банальная схема).Если же данное здания не подлежит продаже то почему тогда такой кипишь?Вот если “самозванцы” там откроют что-то кроме центра териториальной помощи, тогда СБУ и карты в руки.А до той поры давайте просто глянем, что получится?Ведь местные урядчики уже себя показали за эти годы.Может эти люди что-то хорошее сделают для народа. Героям слава!

 8. Наскільки мені відомо, то це приміщення хочуть зайняти ті, кого виключили із ГО “Хмельниччина. Самооборона і Контроль”.

  • А хто такі ці “Хмельниччина. Самооборона і Контроль”? Це часом не товарищі наших корумпованих чиновників? І що взагалі робила ця організація?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.