В мережу виклали інформацію про кам’янецьких регіоналів та їх прихильників

В соціальних мережах ВКонтакті та Facebook з’явилися номери телефонів та деякі данні про членів Кам’янець-Подільської Партії регіонів та прихильників діючої влади.

Так, зокрема, Трибунал революції оприлюднив «список людей, які приймали активну участь  у формуванні , діяннях та безчинствах антинародної влади – Партії регіонів на Камянеччині. Список неповний та головні фігуранти в ньому відображені».

Фігуранти даного списку поділені на 4 категорії:

1.   «Шляхом маніпуляцій, підкупу, фальсифікації вони отримали мандати довіри від народу».

Сюди потрапили депутати міської ради, що обиралися від ПР, а також міський голова Михайло Сімашкевич та Володимир Юрєв, який «зрадив партію «УДАР», палкий прихильник діючої влади, спонсор ПР», – вказують активісти.

2.   «Список посадовців міста і району причетних до вивозу людей на Антимайдан».

В цьому пункті вказуються контакти директорів приватного ліцею «Антей», ЗОШ №9, ЗОШ № 6,  депутатів та очільника району Михайла Желізника, а також  двох заступників мера міста: Василя Сукача та Сергія Самари.

3.   «Люди, які брали участь у відправленні  «тітушок» до Києва».

Олег Гільовський – голова Громадської ради при виконкомі міськради.

Сергій Кротік – завідувач відділу спорту міськвиконкому

А також Віктор Дорож, Валерій Слободян, Михайло Сімашкевич.

4.  Серед «представників правоохоронних органів, які сприяють та прикривають дії антинародної влади» Трибунал революції називає начальника міськвідділу міліції та прокурора міста.

Дмитро Шеремета. 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Ото того Шеремету, Того хто написав цю статтю, точно потрбіно запитати хто йому плптить за цю інформацію! Прихвостень! Чи то в нього так болить за Україну?… В таких боліло коли в своїх 1941 стріляв!!!

  2. Так гарненько їх поскладали за алфавітом? А Ви сварите Донбас? На Західній Україні є люди, які заради посад готові гнити в лайні. Дивує психологія цих осіб. Всі освідчені ж. Хіба ніхто з них не знає, що довго так не буде. Підеш у відставку і будеш боятися вийти на вулицю через суцільний безлад. Чи думають, що Азіров з Клюєвим візьме їх на роботу садовниками? Ганьба!

  3. Перепрошую, забув додати. Дзвонити їм – нехай вибачать, бо забагато честі приділяти їм увагу. Просто треба відвертатися, коли вони проходять по вулиці. А вони самі собі знайдуть те, що шукають.

  4. М-да, американський варіант “полювання на відьом почалося”.

  5. Є інформація, що сьогодні в місто приїхало 2 автобуса тітушок і поселились в готелі 7 днів

  6. каятя перед народом на віче якщо вибачать

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.