В мережу виклали інформацію про кам’янецьких регіоналів та їх прихильників

В соціальних мережах ВКонтакті та Facebook з’явилися номери телефонів та деякі данні про членів Кам’янець-Подільської Партії регіонів та прихильників діючої влади.

Так, зокрема, Трибунал революції оприлюднив «список людей, які приймали активну участь  у формуванні , діяннях та безчинствах антинародної влади – Партії регіонів на Камянеччині. Список неповний та головні фігуранти в ньому відображені».

Фігуранти даного списку поділені на 4 категорії:

1.   «Шляхом маніпуляцій, підкупу, фальсифікації вони отримали мандати довіри від народу».

Сюди потрапили депутати міської ради, що обиралися від ПР, а також міський голова Михайло Сімашкевич та Володимир Юрєв, який «зрадив партію «УДАР», палкий прихильник діючої влади, спонсор ПР», – вказують активісти.

2.   «Список посадовців міста і району причетних до вивозу людей на Антимайдан».

В цьому пункті вказуються контакти директорів приватного ліцею «Антей», ЗОШ №9, ЗОШ № 6,  депутатів та очільника району Михайла Желізника, а також  двох заступників мера міста: Василя Сукача та Сергія Самари.

3.   «Люди, які брали участь у відправленні  «тітушок» до Києва».

Олег Гільовський – голова Громадської ради при виконкомі міськради.

Сергій Кротік – завідувач відділу спорту міськвиконкому

А також Віктор Дорож, Валерій Слободян, Михайло Сімашкевич.

4.  Серед «представників правоохоронних органів, які сприяють та прикривають дії антинародної влади» Трибунал революції називає начальника міськвідділу міліції та прокурора міста.

Дмитро Шеремета. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Ото того Шеремету, Того хто написав цю статтю, точно потрбіно запитати хто йому плптить за цю інформацію! Прихвостень! Чи то в нього так болить за Україну?… В таких боліло коли в своїх 1941 стріляв!!!

  2. Так гарненько їх поскладали за алфавітом? А Ви сварите Донбас? На Західній Україні є люди, які заради посад готові гнити в лайні. Дивує психологія цих осіб. Всі освідчені ж. Хіба ніхто з них не знає, що довго так не буде. Підеш у відставку і будеш боятися вийти на вулицю через суцільний безлад. Чи думають, що Азіров з Клюєвим візьме їх на роботу садовниками? Ганьба!

  3. Перепрошую, забув додати. Дзвонити їм – нехай вибачать, бо забагато честі приділяти їм увагу. Просто треба відвертатися, коли вони проходять по вулиці. А вони самі собі знайдуть те, що шукають.

  4. М-да, американський варіант “полювання на відьом почалося”.

  5. Є інформація, що сьогодні в місто приїхало 2 автобуса тітушок і поселились в готелі 7 днів

  6. каятя перед народом на віче якщо вибачать

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.