У 2014 році держава зменшила субвенції на охорону здоров’я Хмельниччини

У 2014 році в державному бюджеті для обласного бюджету Хмельницької області передбачене зменшення субвенції на галузь охорону здоров’я – щонайманше на 67 тисяч гривень порівняно з минулим роком.

Про це у відповіді на запит депутата облради Олега Хавронюка повідомив заступник директора департаменту фінансів Хмельницької облдержадміністрації Володимир Зозуля.

Чиновник зазначив, що скороченння видатків передбачене на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров’я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії – на 17,1 тис. грн – до 5,7 млн. грн; придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – на 27,4 тис. грн – до 9,3 млн. грн; на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою – на 22,4 тис. грн – до 6,4 млн. грн.

“Обсяг субвенцій визначається виходячи з кількості населення регіону. Оскільки кількість населення області зменшилась з 1320,171 тис. чол. до 1313,964 тис. чол. (тобто на 6,2 тис. чол), відповідно, зменшився обсяг субвенцій”, – пояснив директора департаменту фінансів ОДА.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.