Хмельницька “Батьківщина” гуртує опозиціонерів, щоб торнути Януковича з посади президента (Документ)

Хмельницька обласна партійна організація ВО “Батьківщина” зверналася до регіональних осердків УДАРу і ВО “Свобода” з метою винесення спільної законодавчої ініціативи з визначення процедури усунення Віктора Януковича з поста Президента України.

Відповідний лист 1 вересня на “ударівця” Олександра Корнійчука і свободівця Ігоря Сабія надіслав виконувач обов’язків голови обласної “Батьківщини” Валерій Лесков.

звернення2

Лесков просить Корнійчука і Сабія, щоби їхні політичні сили у місцевих радах вийшли з подібними ініціативами.

“Вже на сьогодні ряд фракцій ВО “Батьківщина” у місцевих радах області внесли подання для розгляду на найближчому пленарному засіданні питання підтримки даного законопроекту (“Про порядок імпічменту Президента України” – НГП)”, – пише Лесков.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. спав, спав проснувся, а де ж ти раніше голубе був?????

  11 квітня 2012 року відбулася чергова сесія Хмельницької міської ради шостого скликання. Депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Володимир Гончарук зачитав звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладного розгляду та ухвалення проекту Закону України “Про порядок імпічменту Президента України”.

  У зверненні, зокрема, йдеться про нагальну необхідність законодавчого врегулювання процедури імпічменту Президента, адже низка невизначеностей та недоліків існуючої законодавчої бази щодо порядку імпічменту призводить до відчуття абсолютної безкарності у чинного Президента України Віктора Януковича та дисбалансу гілок влади в Україні.

  Згадане звернення фракція “Свободи” пропонувала ухвалити як рішення Хмельницької міської ради, чим підтримати вимоги Комітету опору диктатурі і аналогічні рішення низки місцевих рад Львівщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Нетішинської міської ради невідкладно розглянути та ухвалити Закон України “Про порядок імпічменту Президента України” (реєстраційний № 9066 від 23.08.2011 року).

  Свободівці сподівалися на підтримку депутатів від політичних сил, які входять в КОД та ініціюють згадані звернення.

  Однак звернення до Верховної Ради України з вимогою невідкладного розгляду та ухвалення проекту Закону України “Про порядок імпічменту Президента України” підтримали всього 10 депутатів.

  Причому голова депутатської групи “Фронту Змін” у Хмельницькій міській раді жорстко розкритикував звернення, назвавши його піаром партійних “вождів” з центру. Його підтримали також депутати від ВО “Батьківщина” та Партії регіонів.

 2. “Батьківщина” у Хмельницькій міськраді не підтримала голосування за розпуск Верховної Ради та відставку Януковича

  14 грудня 2011 року під час сесії Хмельницької міської рад депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Володимир Гончарук озвучив заяву Хмельницької міської ради з вимогою імпічменту Януковича.
  Однак депутати від “Батьківщини” вчергове підіграли режиму Януковича, віддавши за звернення всього 5 голосів.

  Показово, що, коментуючи заяву “Свободи”, депутат від “Батьківщини” наголосив, що він, мовляв, “не уявляє “Батьківщину” без Партії регіонів, а Партію регіонів – без “Батьківщини””, бо вони “…повинні працювати спільно”..

 3. “Место сидения определяет точку зрения”.

  Був секретарем ради, пив і верещав, що політики в міській раді нема.
  Тепер, коли в Батьківщину прийшли прогресивні сили з Фронту Змін вдався до дешевого піару.

 4. позиція Лескова правильна. він звертається до союзників по опозиції завчасно, щоб голосування було результативним. попередні дописувачі самі підтвердили необхідність скоординованих дій. оскільки, ви самі бачите, що коли без будь-якої попередньої подготовки вносити питання з голосу то з цього виходить пшик.

 5. Сергію, не смішіть, з міської Батьківщини така опозиція як з баби дівка. Ми не сліпі, слідкуємо як вони голосують. Як піаряться. Здулися вони без Юлі.

 6. Я звертаюсь до 777, чому ж шановний, ВО “Свобода” не ініціювала спочатку обєднати всі політ. партії дем. спрямування по цьому питанню, а вже потім виноситла його на сесію. І мені здається , що деп. Володимир Гончарук просто піарив ВО “Свобода”. Друзі перестаньте гризтись, перестаньте показувати хто перший, перестаньте обливати один одного брудом, вас “пердуни” і без того ним обільють різною гидотою. “Де єднання, там і перемога.”
  ( Публій Сір)

  • Лесков просто піарить себе, бо бореться з Ксенжуком за владу в Батьківщині, щоб в 2015 році знов понабирати в списки тушок. Де його відповідальність за 12 чи 15 тушок? Ми не поведемося більше на цих брехунів. Всі прозріли.

 7. Патякати будь-хто може. свободівці в цьому мужуть платні трененги викладати, а гроші перераховувати на коштовні забаганки свого “народного” лідера. Однак, є від Батьківщини пропозиція і гра розпочалась. Зараз Свободу загнали у глухий. підтримати пропозицію Лескова – в котрий раз розписатись у своїй неспроможності очолити опозиційні настрої в місті Хмельницькому. Не підтримати Батьківщину – зіграти на руку Януковичу і Ядусі, та виглядати політичними клоунами…

 8. Прикро, що ви, шановний, в таких серйозних справах бачите гру. Загралися вже, пора на маргінес. Сама Батьківщина за таке звернення дасть не більше 15-20 голосів з 41. Оце безпорадність, оце догралися. Юля вийде – бідні будете, ігронавти.

 9. “Батьківщина” перетворюється на “Нашу Україну-2”, – Василь Петрович Кравчук, пряма мова.

  Ще питання?

 10. Слыште, политические, оставьте свои распри при себе, нам не интересно.

  Как предприниматель неоднократно имел вопрос в городском совете. Скажу вам всем правым, левым, белым, синим. Он никогда не различал нас на власть и оппозицию, для него все на одну морду, бутылочка Бучача и вопрос решался независимо кто ты бютовец, регионал, коммунист или анархист

 11. Давайте почнемо з імпічменту Лукашука. Вже минув майже рік його “діяльності”. І що? Де ті обіцянки?
  Ось тут:
  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=5389&skl=8
  читаємо: три виступи з місця і жодного депутатського запиту.
  Пропустив більше половини засідань. Чим не підстава для імпічменту? Га?
  А може я мало знаю його діяльність? То просвітіть!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.