Імпічмент, якому “пороблено”

Хмельницька Батьківщина знову зганьбилася на імпічменті президента. Цього разу не без допомоги розсіяного бютівського мера Сергія Мельника, який з невідомих причин підняв голос на підлеглих чиновників і тричі ставив на переголосування питання, яке пройшло з першої спроби. Склалося враження, що Сергій Іванович такою поведінкою мстив за неузгодженого з ним секретаря ради Костянтина Чернилевського.

Ініціатор питання імпічменту, депутат-бютівець і виконувач обов’язків голови обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков допустився стратегічної помилки — не впевнений, не пропонуй. При прохідних 28 голосах “за” імпічмент назбиралося 27. Не спрацювала формула, сказана Лесковим, мовляв, під покарання може потрапити не лише ваш Янукович, а й наш Яценюк, коли прийде до влади.

— Регламент Верховної Ради України (затверджений 10 лютого 2010 року) містить ряд прогалин, які об’єктивно унеможливлюють практичну реалізацію положень Конституції України щодо усунення Президента України з поста в порядку імпічменту. Буде президентом Яценюк або Тягнибок, або Янукович — цей закон стосуватиметься всіх без винятку. Тому потрібно врегулювати законодавчу прогалину, — намагався підіграти Лесков.

Після провалу депутат від “Батьківщини” Володимир Івашко добився переголосування за повернення до розгляду цього питання. Але міський голова після третього успішного повернення до розгляду закону про імпічмент чомусь з’ївся на підлеглих.

— Ви вивчіть матеріальну частину, якщо до цього часу її не знаєте… Чотири роки достатньо, щоб її вивчити. Ну, я ж не зовсім… Можна ж було у юриста поцікавитися, а ви досі не знайте закону, пхаєте мені, — кипів Сергій Мельник.

повернення-до-питання

повернення-до-питання2

повернення-до-питання3

повернення-до-питання4

по-фракціям

У підсумку переголосування по самому імпічменту вкотре отримало 27 голосів. “Проти” висловився соратник Арсенія Яценюка з хмельницької фракції “Фронту змін”.

Скалася певна нездорова аналогія із засіданням сесії Хмельницької обласної ради, що відбулося 12 вересня. Тоді член ВО “Батьківщина” Андрій Гордієнко проголосував “проти” імпічменту президента. Всього ж на тій сесії з 12 присутніх бютівців лінію партії підтримало 7 партійців.

Навіщо зайвий раз злити звірів, коли немає єдності між собою, панове?

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. це повний піз…ц. Батьківщина мала 41 голос, зараз 20. позафракційний Мельник не голосував.

  2. скільки можна ганьбитися перед людьми. хто понесе відповідальність за цю ганьбу. Лесков чи Мельник.

    • Пиарная “вимога” не прошла.плохо или хорошо? Как знать. но то, что это до одного места Рыбакам и иже с ним это точно.

  3. ганьба опозиції за такі голосування

  4. Прийде Ксенжук в батьківщину і наведе порядок!

  5. На жаль, Сергій Мельник завалив голосування. Прикро.

    • Голосування завалила фракція батьківщини, а не Мельник. Якби треба було проголосувати за земельку, фракція була б вся в зборі.

  6. Шо за Бред,Лесков зачитував імпічмент,а Мельника зачепив неграмотний текст від Свободи.Віталій ! Де правда? Чи це нездорова обстановка в голові “Журналіста”. А взагалі без плюралізму нафіг та рада потрібна.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.