За січень-серпень промисловість Хмельниччини впала на 0,9%

У Хмельницькій області обсяги промислової продукції за підсумками січня-серпня 2013р. порівняно з відповідним періодом 2012р. скоротилися на 0,9%, у тому числі у добувній промисловості та розробці кар’єрів падіння склало 23,9%; постачання електроенергії, газу та кондиціонованого повітря – 2,1%, у переробній промисловості зафіксовано зростання – плюс 0,6%.

Про це  повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів за січень-серпень 2013р. приріст промислової продукції становив 5,7%. Збільшення обсягів продукції спостерігалось у переробці і консервуванні фруктів і овочів (1,9 рази), молочної (на 9,2%) і м’ясний (на 15,6%) промисловості.

Разом з тим зменшився випуск продукції у виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалю та крохмальних продуктів (на 16,5%), хліба, хлібобулочних та борошняних виробів (на 3,5%), напоїв (на 7,7%), готових кормів для тварин (на 0,4%).

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин та устаткування в порівнянні з січнем-серпнем 2012р. виробництво продукції зменшилося на 3%. Спад випуску продукції відбувся у виробництві машин та устатковання для сільського та лісового господарства – на 13%, а також електрообладнання – на 13,7%.

У виробництві, передачі і розподілі електроенергії обсяги випуску продукції скоротилися на 1,8%, у т.ч. у виробництві електроенергії – на 2,9%. У порівнянні з січнем-серпнем 2012р. виробництво електроенергії зменшилося на 281 млн кВт.год

Протягом січня-липня цього року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 9,2 млрд. грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 6,1 млрд. грн.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.