Будівничі “сімейної” Хмельниччини: Олександр Ядуха

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха прийшов до влади з гаслом “Будуємо Хмельниччину разом”. Сам слоган не потребує додаткових роз’яснень — Василь Степанович, як і кожен з його попередників, насамперед засукав рукави і взявся до будівництва “сімейної” Хмельниччини. На власному прикладі керманич області демонструє своїм підлеглим, як по-справжньому варто любити рідну Хмельниччину.

До зведення “сімейної” Хмельниччини долучився й 23-річний син губернатора Олександр Ядуха. Попри студентський вік у Ядухи-молодшого проявляється доросла хватка на ласі об’єкти нерухомості. Зокрема, телеканал ТВі минулоріч розповідав, як у власності Олександра Васильовича опинилися складські приміщення загальною площею 2725,4 квадратних метрів неподалік від центру Хмельницького. А вже наприкінці того ж року він обзавівся ошатним триповерховим будинком, який здає в оренду під офіси за 100 метрів від будівлі облдержадміністрації.

Незалежний громадський портал вперше публікує відомості про молодого примножувача сімейних цінностей родини Ядух.

Ядуха-старший презентував Ядуху-молодшого 15 травня цього року на антинаркотичній акції, яку організувала обласна міліція. Зараз він п’ять разів на тиждень займається різними видами спорту: кікбоксинг, карате і бокс. І так протягом дванадцяти років. Я впевнений, що з цього шляху він не зійде. Також приємно, що син не вживає спиртних напоїв і не палить. Таким чином, вважаю, що він веде здоровий спосіб життя і серйозно займається спортом, — зазначив губернатор у коментарі НГП.

Принаймні, у соціальні мережі “Вконтакті”, де присутній Олександр Ядуха, жодного слова про захоплення чи популяризацію спорту. Зате є кілька світлин про його жагу до автівок. Папараці двічі зафіксував Олександра на фоні білої Ауді А6. Можемо припустити, що цей недешевий залізний кінь із автопарку хмельницького губернатора. Бо саме Ауді А6 (2012 року випуску) прописана в минулорічній декларації Василя Степановича. “Когда у тебя V12, ты перестаешь доказывать своё превосходство на светофорах, ты просто знаешь это. Когда все получается, ты перестаешь хвастаться и доказывать это окружающим”, — написав Олександр Ядуха на стіні “Вконтакті”, очевидно, маючи на увазі під V12 суперкар “Астон Мартін” вартістю понад 130 тисяч євро.

ядуха-вконтакте

Сподіваємося, що пан губернатор правильно зрозумів синівський натяк і в його декларації за 2013 рік відбудеться свіженьке поповнення.

Олександр Ядуха. Фото з соцмереж

Олександр Ядуха. Фото з соцмереж

У грудні 2012 року на долю молодого студента Київського національного університету імені Тараса Шевченка випало випробування — прізвище Олександра Ядухи вперше фігурувало у рішеннях Хмельницької міської ради. Він, на правах господаря триповерхової будівлі на вулиці Кам’янецька, 66 (практично у серці Хмельницького!), клопотав надати дозвіл на користування земельною ділянкою за вказаною адресою.

камянецька-66

До цього це право було закріплене за ПП Укрбудінвест К, що належить до сфери впливу депутата-регіонала міської ради Оксани Кольгофер. У рішенні сесії пояснюється, що відповідна приватна структура продала будівлю громадянину Олександру Ядусі, а тому по-джентельменськи відмовляється від оренди земельної ділянки. Як зазначив депутат-свободівець Олександр Симчишин в інтерв’ю телеканалу “Ексклюзив, угода купівлі-продажу відбулася за заниженими цінами. ПП Укрбудінвест К продало будинок молодому бізнесмену Олександру Ядусі за 600 тисяч гривень. Це досить смішна ціна, оскільки дорівнює вартості трикімнатної квартири у Хмельницькому, — зазначив місцевий обранець. Відтак рішення депутатів мало формальний характер, і Олександр Ядуха без складнощів отримав в оренду земельну ділянку площею 316 квадратних метрів строком на десять років.

сесія

Триповерхова власність О.Ядухи

Триповерхова власність О.Ядухи

Ця ж сама будівля

Ця ж сама будівля

У народі кажуть, що апетит приходить під час їжі. Так саме відбулося з 23-річним хлопцем. 28 серпня цього року на чергову сесію Хмельницької міськради виносився проект рішення про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення та припинення права постійного користування. Зокрема, у документі фігурував Олександр Ядуха, який просить, щоби йому здійснили грошову оцінку 331 кв. м. земельної ділянки на вулиці Кам’янецькій, 66. Лобіювати справи “Сім’ї” зголосилася регіоналка Оксана Кольгофер, яка й підготувала проект рішення. Проте в документі є розбіжності. Ядуха-молодший орендує земельну ділянку площею 316 “квадратів”, а експертів просить оцінити 331 “квадрат”.

Сесія_0001

Заява О.Ядухи

Заява О.Ядухи

Ми поцікавилися думкою хмельницьких ріелторів щодо можливої суми, яку доведеться викласти сину губернатору за земельку у центрі Хмельницького. До уваги братиметься місце розташування ділянки, її інвестиційна привабливість тощо. Це вартуватиме не менше 300 тисяч доларів, — зазначила ріелтор на правах анонімності. Інший знайомий агент з ринку нерухомості стверджує, що на його пам’яті схожої купівлі не було. “Надто дороге задоволення”, — заявив він.

Чи до снаги такий фінансовий тягар Олександру Ядусі, який уже встиг відбутися підприємцем, покаже час. Однак навряд чи оцінщики землі порахують за реальними цінами. Скоріше, все закінчиться без сенсації. Депутати міськради під дудку проголосують “за”, і юний спадкоємець губернаторської сім’ї запише до майбутньої “імперії” новий розділ: “Об’єкти нерухомості і земельні ділянки. Викуплено”.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 23

 1. опа! стаття так стаття. Олімпійські резерви Ядухи рулять.

  А тепер я хочу запитати всіх захисників мера-лжебютівця, Лескова – начальника БЮТу, кого там ще з опозиціонерів. Агов?

  Як? Як? Як можна голосувати за таке? Чого тільки 3 голоси Свободи проти. Чого про це говорить тільки Симчишин і пише портал Тараненка?
  Як ви опозиціонери могли голосувати за таке? Хто вашу м… вас уповноважував на таке. Ми хмельничани не давали вам права так бездумно роздавати нашу міську землю і наше майно ядухам.
  І ви після цього хочете голосів? І ви після цього розказуєте про локомотив?
  Я зрозумів: ви не локомотив, би вагон-ресторан ядухи.

  • Задля повної ясності, та частково зняти упередженность пропоную опрелюднити інформацію в якому стані перебуває земельна ділянка, на якій розташованно підприємство депутата від ВО ” Свобода” Гончара, “Цитрон +”.

 2. а малий мажор не далеко від татка втік. навіть в статусі вконтакті корону вчіпив.

  “Царь”. “Царьок”.

  • Він не тільки “корону” причепив, він ще й рідну мову забув. А татко так “любить”, як він не втомлюється повторювати, “рідну Хмельниччину і неньку Україну”. Так “любить”, що у своїх обіймах аж придушує. Видно, що синочок вже не українець, а украІнєц…

   • новий украІнєц,
    будує (грабує) Хмельниччину разом з татом, мамою і сестрою

    • Я не розумію до чого взагалі ця дискусія. Він подав заяву, її одобрили. Це вірішувала не одна людина. За надання землі, і всього решта, голосувало більшість депутатів, в тому числі і опозиція. В чому тоді проблема?

     • в тому дискусія, що ні мені, ні тобі земельна ділянка в центрі не світить. в черзі стоїть 11 тисяч хмельничан, але дають чомусь ядухам.
      приємно, що ОДА долучилося до коментарів

 3. на даний час Ядуха молодший працює в прокуратурі міста, в яку потрапляють лише “досвідчені”)))

  • Що значить досвідчені, в людини є відповідна вища освіта. Він вчився в одному з найкращих вузів країни. Невже цього мало, щоб працювати в Хмельницькій прокуратурі.

 4. Я добре все поняв? Кам”янецька, 66 – це те де зараз “Ексклюзив” тушки Лабазюка? А Симчишин на “Ексклюзиві” із ведучим критикували здєлку… :)))))) Ще не знали де переїдуть і в чиї руки попадуть журіки :))))

 5. фото сторінки в контакті викликає великий сумнів щодо її достовірності, тому як тільки він може бачити кількість запрошень до дружби, новин і все таке інше!

 6. політика та бізнес це як ноги у людини, далеко на одній нозі не попригаєш!

 7. а сторінку вконтакті вже почистив:), читають Тараненка

  читайте і знайте, що все це обов’язково закінчиться.

 8. Не бути йому губернатором, бо не лисий)))

 9. Віталію, зробіть розслідування про приміщення по Проскурівській, 1. Там така сама історія.

  Бютівська рада розвиває бізнес регіоналів!

 10. Віталію пропоную дослідити ситуацію з Хмельницьким обласним центром туризму по вул Примакова 2.Телефон: (0382) 794213 Факс: (0382) 655017 E-mail:khm_otstkum@mail.ru Як його хочуть “прихватизурувати”

 11. Скільки можна читати ці брєдні….Ядуха хотів землі – попросив не в татка, а в опозиційних сил, які любязно йому допомогли! Невже це не БЮТівці і Свободівці давали згоду на це? Навіщо? За принципим “чим би дитя не бавилось…” поки самі розкрадають “дорослі” шматки нашого міста! Ганьба тим, хто подібними діями пускає туман людям в свідомість.

 12. проти було 3 голоси, це голоси Свободи, а соь БЮТ голосував за.

 13. ну ви всі і дибіли. Так заздрите, що аж заслинились

 14. Де Ядуха !?!? Де ця сука!?!?

 15. Ядуху ВС повішати на пам”ятнику на площі !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.