Вінницька апеляція підтвердила незаконність будівництва 10-поверхівки у Хмельницькому

Посадовці управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради порушили законодавство і вийшили за межі своїх повноважень, видавши ПМП «Лідер» містобудівні умови та обмеження на будівництво 10-поверхового житлового будинку з автостоянкою в двох рівнях на вул. Тернопільській, 34А у Хмельницькому.

Про це свідчить постанова Вінницького апеляційного адміністративного суду від 26 січня, якою скасовано постанову Хмельницького міськрайонного суду від 11 грудня 2015 року.

Зокрема, при видачі містобудівних умов та обмежень від 15 червня 2015 року №186/ГП-25.1-04 був порушений Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 109 від 07.07.2011 року, який вимагає наявності у містобудівних умовах та обмеженнях забудови земельної ділянки відомостей щодо відстаней від об’єкта, який проектується, до меж червоних ліній та ліній регулювання забудови. Такі відстані взагалі не вказані та максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки.

Ще одне порушення допущено під час зміни функціонального призначення земельної ділянки на Тернопільській, 34А (у договорі №527-02-2014/5954995 від 10.06.2014 року цільове призначення – «для обслуговування приміщення прохідної» – НГП) не зазначено подальшого існування об’єкту нерухомості, який існує на цій земельній ділянці, а саме чи підлягає знесенню.

Таким чином, рішення виконкому Хмельницької міськради від 12 листопада 2015 року №797 “Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки” залишається чинним.

Згідно з ним, управлінню архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (В. Дунаєвський) доручено підготувати звернення до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області щодо скасування реєстрації декларацій ПМП «Лідер» про початок виконання будівельних робіт на земельній ділянці на вул.Тернопільській, 34А.

Натомість на сайті “Енциклопедія новобудов” висить оголошення про терміни початку і здачі будівництва хмельницької багатоповерхівки на вул.Тернопільській, 34А, а також її характеристики.

d886c10be33b0ecb7ee11d87bd6d6227

За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власником ПМП «Лідер» є Богдан Сенчук. Також пан Сенчук рахується членом Єдиного центру. З 1995 до 2000 років працював тренером боксу добровільного спортивного товариства «Трудові резерви».

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. В 2015 році стільки незаконих рішень влади. Порушення на порушенні.

    • Вони (такі порушення) і раніше були. Наприклад – будівництво Сирчиним хмарочосів Хмельницького базарного розливу в самому центрі міста, ще деяких будівель, якими хмельничани вже більше 5-ти років активно користуються. А сьогодні проїжджав по Прибужській і побачив, що там прямо як гриб після дощу, виріс 3-поверховий будинок на неналежній відстані, як від АЗС, так і від русла р. П. Буг.

  2. На фото рендер по вул. Тернопільська, 34/1, а новобудова по вул. Тернопільська, 34А виглядає інакше http://novobudova.in.ua/uk/buildings-khmelnitskiy/vul-ternopilska-34a/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.