Нардеп з Хмельниччини поскаржився в Антикорупційне бюро на Саакашвілі і його команду Нардеп з Хмельниччини поскаржився в Антикорупційне бюро на Саакашвілі і його команду

Нардеп з Хмельниччини (фракція “Народний фронт”) Олександр Ксенжук поскаржився до Національного антикорупційного бюро України на губернатора Одещини Міхеіла Саакашвілі і його команду…. Далі »

У Симчишина пропонують цього року лише тричі запалювати меморіал “Вічний вогонь” У Симчишина пропонують цього року лише тричі запалювати меморіал “Вічний вогонь”

Виконком пропонує винести на розгляд сесії Хмельницької міськради графік роботи меморіалу “Вічний вогонь”. Про це зазначено у проекті рішення виконавчого комітету…. Далі »

Під Хмельницьким чиновники роздали 3,4 га земель, сфабрикувавши документацію Під Хмельницьким чиновники роздали 3,4 га земель, сфабрикувавши документацію

Прокуратурою Хмельницької області виявлено черговий факт зловживання службовим становищем посадовцями Головного управління Держкомзему в області та його підрозділу в Хмельницькому… Далі »

Симчишин покарає “жеківців” за розбирання старовинного будинку на Подільській Симчишин покарає “жеківців” за розбирання старовинного будинку на Подільській

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин відреагував на факт втручання у пам’ятку архітектури місцевого значення – цегляного будинку на вул. Подільська, 81, яка… Далі »