Королюка взяли під вартою на два місяці Королюка взяли під вартою на два місяці

Шевченківський районний суд Львова 5 лютого обрав директору державного підприємства «Красилівський агрегатний завод» міру запобіжного  заходу у вигляді тримання під… Далі »

Сімашкевич пожурив атестаційну комісія за відсів поліцейських Кам’янця-Подільського Сімашкевич пожурив атестаційну комісія за відсів поліцейських Кам’янця-Подільського

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич стурбовано відгукнувся на адресу роботи атестаційних комісій при Головному управлінні Національної поліції України у Хмельницькій… Далі »

У Хмельницькому люди вже 6 років не можуть заселитись у свої квартири У Хмельницькому люди вже 6 років не можуть заселитись у свої квартири

Власники квартир у новобудові колективного підприємства “Цивільжитлобуд” з 2010 року чекали здачі свого будинку в експлуатацію. Сьогодні скандальне підприємство пікетували… Далі »

Аграрний комітет Верховної Ради України підтримав єдиний законопроект щодо відшкодування ПДВ. Аграрний комітет Верховної Ради України підтримав єдиний законопроект щодо відшкодування ПДВ.

Депутати профільного комітету також зійшлися на тому, що потрібно продовжити цю ініціативу до 2018 року. «Відшкодування ПДВ – дуже важливий… Далі »

В березні Ощадбанк планує випускати “картки кам’янчанина” В березні Ощадбанк планує випускати “картки кам’янчанина”

Сьогодні в прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради міський голова Михайло Сімашкевич, радник мера Володимир Хмелюк та керівництво Ощадбанку під час брифінгу… Далі »

Благодійні організації Хмельниччини отримали минулого року 250 тонн закордонної гуманітарки Благодійні організації Хмельниччини отримали минулого року 250 тонн закордонної гуманітарки

Протягом минулого року до благодійних організацій Хмельниччини з-за кордону надійшло понад півсотні вантажів сумарною вагою майже 250 тонн з гуманітарною… Далі »

На території Національного парку «Подільські Товтри» зафіксували грубі порушення природоохоронного законодавства На території Національного парку «Подільські Товтри» зафіксували грубі порушення природоохоронного законодавства

В ході обстеження території природно-заповідного фонду комісія НПП «Подільські Товтри» виявила цілу низку порушень природоохоронного законодавства. Серед них: незаконне будівництво… Далі »

Чотириповерхова “адміністративна будівля” в центрі міста за чотири квартири Чотириповерхова “адміністративна будівля” в центрі міста за чотири квартири

Історія з цією земельною ділянкою розпочалася ще в далекому 2008 році. В ті часи прокуратура Хмельницької області не мала свого… Далі »

У 2015 році Хмельниччина скоротила споживання газу на 21% У 2015 році Хмельниччина скоротила споживання газу на 21%

У 2015 році в Хмельницькій області використали 636,3 млн.м.куб. газу, що на 21% менше порівняно з попереднім роком (для порівняння:… Далі »

Хмельницька область одержить 18,2 млн. грн з держбюджету на професійно-технічну освіту Хмельницька область одержить 18,2 млн. грн з держбюджету на професійно-технічну освіту

У 2016 році Хмельницька область одержить 18,2 млн. грн стабілізаційної дотації з держбюджету на фінаснування професійно-технічної освіти. Про це зазначено у… Далі »

Фіскальна служба Хмельниччини пояснила спрощенцям як працювати цього року Фіскальна служба Хмельниччини пояснила спрощенцям як працювати цього року

Державна фіскальна служба переглянула лист від 18.01.2016 №1527/7/99-99-17-02-02-17 «Про окремі зміни у  законодавстві щодо спрощеної системи  оподаткування», внаслідок чого до… Далі »