У Хмельницькому люди вже 6 років не можуть заселитись у свої квартири

Власники квартир у новобудові колективного підприємства “Цивільжитлобуд” з 2010 року чекали здачі свого будинку в експлуатацію. Сьогодні скандальне підприємство пікетували обурені власники квартир, а потім шукали підтримки у міського голови.

Близько 60 осіб, що купили квартири у будинку колективного підприємства “Цивільжитлобуд” за адресою Львівське шосе 33/2, прийшли пікетувати офіс підприємства. Люди купували квартири у будинку, який мав бути зданий в експлуатацію ще у 2010 році. Однак лише 15 січня 2016 року будинок зданий в експлуатацію, і власники квартир стверджують, що насправді там немає газу, а світло є лише технічне.

Представник забудовника Ольга Забєліна запевняє, що проблеми зі світлом і газифікацією будуть вирішені у найближчий час.

“У нас підписаний договір із “Обленерго”: до 20 числа ми розраховуємось і світло пускають по тимчасовій схемі, a пізніше – по постійній. Щодо газифікації ми направили листа голові правління ПАТ “Хмельницькгаз” про те, щоб нам відправили їх представника для прийняття в експлуатацію газопостачання. Зараз ми збираємо документи разом з ОСББ”, – зазначила Ольга Забєліна.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Після пікетування в офісі КП “Цивільжитлобуд” обурені люди прийшли до міської ради. Однак, за словами мера Олександра Симчишина, міська рада практично не має важелів впливу на забудовника. Він зазначив, що це двосторонні стосунки “будівельник-покупець”, а єдиний спосіб у цьому випадку вплинути на забудовника – не продовжувати договір оренди на комунальне приміщення яке орендує КП “Цивільжитлобуд”. Термін оренди і так було продовжено лише на три місяці до 15 квітня за умови наведення ладу із всіма проблемними забудовами підприємства.

Окрім того, Симчишин наголосив, що навіть за світло та тепло у орендованому комунальному приміщенні це підприємство має заборгованість, а сума боргу доходить до 50 тисяч гривень.

Міський голова назвав КП “Цивільжитлобуд” найбезсовіснішим забудовником міста. Представники цього підприємства постійно говорять неправду, як посадовцям, так і депутатам. Та все ж таки пообіцяв власникам квартир всю можливу юридичну підтримку у протистоянні із нечесним забудовником.

“Ми можемо ініціювати процедуру ліквідації ліцензії, це буде для забудовника серйозним аргументом. Плюс можемо думати над процедурою банкрутства. Може це теж вплине, а якщо не вплине, то все одно будемо по ній йти. Бо є майно і ним можна пробувати гасити”, – зазначив міський голова.

Врешті-решт, вирішили дати КП “Цивільжитлобуд” час до 16 лютого аби підприємство сплатило “Обленерго” за підключення світла до будинку. Якщо ж цього на станеться, у міській раді пообіцяли у наступний вівторок зібрати круглий стіл за участю правоохоронців, представників прокуратури, ініціативної групи мешканців та самого забудовника.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Завдяки підтримці Олександра Симчишина (ще просто депутата) кілька років тому людям вдалось отримати, принайнмі, документи на свої квартири у будинку на Львівському шосе 33/2. Відчувалась щира допомога у створенні об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та підтримка діяльності ОСББ . Плекаємо ДУЖЕ велику надію, що маючи повноваження очільника міста, Олександру Симчишину вдасться довести розпочату справу до завершення, допомогти людям оселитись в свої домівки і бути бажаним гостем на такому довгоочікуваному новосіллі!
    Молимось за результативність зустрічі 16 лютого! І разом з нами постраждалі з Львівського шосе 33/2-а, Інститутської 6Б.

    • РЕКЛАМУ КП “ЦИВІЛЬЖИТЛОБУД ” розміщував “ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МЕДІА -ЦЕНТР” який знаходиться по вул . СВОБОДИ 19…ЯКИМ ТАКОЖ ВАРТО ЗАЙНЯТИСЯ…. (газета виходить протягом 17 років…. 25 кур”єрів та 5 менеджерів працюють без офіційного працевлаштування…)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.