Хмельничани підтримали петицію про розчистку річки Плоска і реставрацію набережної Хмельничани підтримали петицію про розчистку річки Плоска і реставрацію набережної

У Хмельницькому петиція про розчистку і реставрацію набережної вздовж річки Плоска від входу в парк ім. М. Чекмана до мосту вул. Проскурівського… Далі »

Кам’янецькі сапери отримали сертифікати зразка НАТО Кам’янецькі сапери отримали сертифікати зразка НАТО

Цієї суботи в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який дислокується у Кам’янці-Подільському, завершилися третій Курс підготовки канадськими військовими… Далі »

За рік поставки молока на переробні підприємства Хмельниччини скоротилися на 21,5% За рік поставки молока на переробні підприємства Хмельниччини скоротилися на 21,5%

У 2015 році переробні підприємства Хмельницької області купили в усіх категоріях постачальників 209,9 тис. т молока та молочних продуктів (на… Далі »

У податківців Хмельниччини змінився керманич У податківців Хмельниччини змінився керманич

Виконувачем обов’язків кеерівника Державної фіскальної служби Хмельниччини став Анатолій Марценюк, який до цього працював на посаді начальника відділу внутрішнього аудиту та контролю регіонального… Далі »