У податківців Хмельниччини змінився керманич

Виконувачем обов’язків кеерівника Державної фіскальної служби Хмельниччини став Анатолій Марценюк, який до цього працював на посаді начальника відділу внутрішнього аудиту та контролю регіонального представництва.

b_photo

Відповідний наказ від 12 лютого підписав Голова Державної фіскальної служби України, повідомляє прес-служба обласної податкової.

На думку нового керівника фіскальної служби краю, пріоритетними завданнями у її діяльності є впровадження реальних позитивних змін у роботі ДФС з метою системного наповнення бюджету, забезпечення конструктивного діалогу з бізнесом, надання сучасних сервісних послуг платникам податків, а також протидія корупції та тіньовій економіці.

Попередній керманич обласної податкової Мар’ян Зеленецький переведений на посаду першого заступника.

Довідка НГП. Анатолій Марценюк за освітою економіст, з 1999 року працює у податковій службі, понад десять років очолює підрозділ, який здійснює відомчий та фінансовий контроль у системі ДФС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.