Загородний вирішив не вносити кандидатур на посаду іншого заступника Загородний вирішив не вносити кандидатур на посаду іншого заступника

Голова Хмельницької облради Михайло Загородний вирішив не вносити кандидатур на посаду заступника голови ради. Так він пояснив нерезультативне голосування за посаду… Далі »

Країну прирекли на соціально-політичний вибух – депутат Країну прирекли на соціально-політичний вибух – депутат

План по збереженню «Уряду Яценюка» матиме надзвичайно складні наслідки для України і може призвести до соціально-політичного вибуху. Таку думку висловив… Далі »

Драгану не вистачило 6 голосів, щоб стати першим заступником голови облради Драгану не вистачило 6 голосів, щоб стати першим заступником голови облради

На посаду першого заступника голови Хмельницької обласної ради не зуміли обрати Олександра Драгана (ВО “Самопоміч”). Це відбулося сьогодні на сесії облради… Далі »

Депутати партії “За конкретні справи” закликали Михайла Загородного припинити  “підкилимні” схеми Депутати партії “За конкретні справи” закликали Михайла Загородного припинити “підкилимні” схеми

Сесія Хмельницької обласної ради розпочалась з блокування трибуни фракцією яка нараховує більшість у представницькому органі Хмельниччини. За їхнім переконанням –… Далі »

«ОСББ: від реєстрації до функціонування» (анонс) «ОСББ: від реєстрації до функціонування» (анонс)

20.02.2016 р. (субота) о 10:00 год. відбудеться прес-конференція на тему: «ОСББ: від реєстрації до функціонування». Місце проведення: Хмельницький інститут МАУП,… Далі »

У сесії Хмельницької облради чергова перерва через кадрові питання У сесії Хмельницької облради чергова перерва через кадрові питання

Фракція ВО “Батьківщина” взяла 15 хв перерви за наслідком нерезультативного голосування депкорпусу за виключення з розгляду питань про обрання заступників голови обласної… Далі »

У січні майже 70 безробітних подолян стали підприємцями У січні майже 70 безробітних подолян стали підприємцями

За повідомленням обласного центру зайнятості, безробітні хмельничани не бояться започатковувати власну справу. Упродовж січня цього року за сприяння обласної служби… Далі »

У Хмельницькій облраді утворилося дві депгрупи з аграріїв У Хмельницькій облраді утворилося дві депгрупи з аграріїв

У Хмельницькій обласній раді утворилося дві депутатські групи. Про це сьогодні на сесії оголосив голова рада Михайло Загородний. До депгрупи… Далі »

Запропоновані кандидатури на заступників голови облради можуть не пройти – депутат Запропоновані кандидатури на заступників голови облради можуть не пройти – депутат

Запропоновані кандидатури на заступників голови Хмельницької облради Валерій Лесков (ВО “Батьківщина”) і Олександр Драган (ВО “Самопоміч”) можуть не набрати необхідну… Далі »

“Герегівці” блокують президію Хмельницької облради. Загородний зібрав голів фракцій на консультацію “Герегівці” блокують президію Хмельницької облради. Загородний зібрав голів фракцій на консультацію

Фракція партії “За конкретні справи” блокує президію Хмельницької облради перед початком плераного засідання. Як заявив депутат-“герегівець” Микола Харкавий, його фракція не… Далі »

Екс-директор ХАЕС нашкодив “Енергоатому” на 23 мільйони Екс-директор ХАЕС нашкодив “Енергоатому” на 23 мільйони

Суд стягнув з колишніх працівників «Хмельницької АЕС» на користь «Енергоатому» 23,58 млн грн матеріальної шкоди. Про це свідчить ухвала Вищого… Далі »

Самчики презентували народне мистецтво Хмельниччини у Краматорську Самчики презентували народне мистецтво Хмельниччини у Краматорську

Працівники Державного історико-культурного заповідника “Самчики” привезли в зону АТО (Донецька  область) подих народного мистецтва Поділля. Нещодавно у приміщенні художнього музею… Далі »