Країну прирекли на соціально-політичний вибух – депутат

План по збереженню «Уряду Яценюка» матиме надзвичайно складні наслідки для України і може призвести до соціально-політичного вибуху. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк у коментарі.

За його словами, вчорашня ситуація в парламенті продемонструвала, що українська політика – це «повний цинізм».  В результаті – політична криза в Україні лише загострюється.

«Вчора в парламенті відбулася кулуарна політична гра. Вперше в країні склалася ситуація, коли прем’єр опинився в «підвішеному» стані: спочатку Президент на всю країну закликав Арсенія Яценюка піти у відставку, але на ділі – не вистачило «вирішальних» кількох десятків голосів для цього. При цьому депутати з «Волі народу» закликали поставити питання на сигнальне голосування, бо було зрозуміло, що голосів може забракнути. Однак на це ніхто не зважив. Країну – «розвели»… Яку ситуацію маємо тепер? В парламенті – хаос. Хто у владі, а хто в опозиції – не зрозуміло взагалі. Коаліції більше фактично немає. Тепер голосування навряд чи будуть успішними в залі, а робота Ради стане номінальною… Що потрібно робити? Як на мене, перші особи держави мають негайно дати чітку відповідь людям: як влада надалі збирається організовувати життя в державі, хто відповідає і відповідатиме за те, що зараз коїться? Або – спробувати перезавантажити ситуацію через дострокові парламентські вибори. Інших форматів не бачу. Нинішня коаліція – нежиттєздатна. Інші формати коаліції в цій Раді навряд чи можливі, бо позиції надто різні», – підкреслив С. Лабазюк.

Як зазначив політик, вчорашня ситуація в парламенті також показала, що втрачено ще один шанс на реальні зміни в країні в найближчі місяці.

«Бо не вірю я, що уряд, який насправді проводив “псевдо реформи”, різко змінить методи роботи і почне працювати на підвищення соціального рівня українців», – наголосив він.

За словами С. Лабазюка, Уряд продовжить свою руйнівну реформаторську діяльність: підвищення тарифів з 1 квітня, обкладення новими податками, «закручування гайок» бізнесу.

При цьому нардеп зазначив, що тепер слово – за громадянським суспільством.

«Люди стали біднішими, злішими, агресивнішими і менш терпимими. Вони не спустили пар, як того хотіли «сценаристи» вчорашнього спектаклю. У будь-який момент терпіння може лопнути. І цей фактор поламає всі сценарії, зруйнує всі плани і змете всіх… Країну прирекли на неминучий соціально-політичний вибух. Нові потрясіння доб’ють економіку, а разом з нею – усю країну», – додав С. Лабазюк.

 

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. «Люди стали біднішими, злішими, агресивнішими і менш терпимими. Вони не спустили пар,

    Сережа, так говорят между собой негодяи которые и грабят народ. Только они говорят не люди спустили пар, а быд..ло спустило пар. что то типа того.

  2. хто це пише? для кого? Бездарний PR. Більше слів немає

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.