Фірмі батька хмельницького депутата незаконно збільшили площу забудови в прибережній захисній смузі – досудове слідство Фірмі батька хмельницького депутата незаконно збільшили площу забудови в прибережній захисній смузі – досудове слідство

Приватне підприємство “Терема” з порушенням отримало містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вулиці Примакова,1 (район центрального парку імені Чекмана)… Далі »

Порошенко відніс Хмельницьку область до військово-сухопутної зони “Захід” Порошенко відніс Хмельницьку область до військово-сухопутної зони “Захід”

Президент Петро Порошенко затвердив військово-адміністративний поділ території України. Про це йдеться в Указі глави держави від 5 лютого. Військово-адміністративний поділ території… Далі »

Соцмережі забили на сполох – у Хмельницькому будівельними роботами зруйновано частину пам’ятки архітектури XIX ст. Соцмережі забили на сполох – у Хмельницькому будівельними роботами зруйновано частину пам’ятки архітектури XIX ст.

У Хмельницькому 5 лютого активісти зафіксовали грубе порушення законодавства про охорону пам’яток: будівельними роботами зруйновано частину однієї з останніх пам’яток архітектури місцевого значення… Далі »

У Хмельницькому районі створять штаб проведення посівної кампанії У Хмельницькому районі створять штаб проведення посівної кампанії

У Хмельницькому районі пройшла нарада-навчання з питань підготовки агроформувань до проведення комплексу весняно-польових робіт і дотримання вимог безпеки під час… Далі »

Настоятель нової парафії РКЦ у Ружичній для зведення храму продав своє авто Настоятель нової парафії РКЦ у Ружичній для зведення храму продав своє авто

У мікрорайоні Ружична зареєстровано нову римо-католицьку парафію РКЦ. Нещодавно ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський підписав декрети про створення парафії… Далі »