У Хмельницькому районі створять штаб проведення посівної кампанії

У Хмельницькому районі пройшла нарада-навчання з питань підготовки агроформувань до проведення комплексу весняно-польових робіт і дотримання вимог безпеки під час робіт з пестицидами та агрохімікатами. У ній, крім посадовців району, взяли участь керівники, агрономи, інженери сільськогосподарських підприємств, працівники, які працюватимуть з пестицидами й агрохімікатами.

Під урожай цього року за всіма категоріями господарств посіяно 19,4 тис. га озимих зернових, в тому числі озимої пшениці посіяно – 17,1 тис. га, озимого ячменю – 1,7 тис. га , озимого жита – 474 га. Крім того, озимого ріпаку  – 4770 га.

Згідно  оперативних даних, сходи отримано на 100 % площ, у доброму стані знаходиться 96% посівів зернових та 51% – озимого ріпаку. Сільськогосподарськими культурами у господарствах району цього року планується засіяти 71,5 тис. га.

Для оперативного вирішення нагальних питань, які виникатимуть в ході посівної кампанії, буде утворено районний штаб з питань координації дій по підготовці та проведенню весняно-польових робіт агрогосподарствами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.