Настоятель нової парафії РКЦ у Ружичній для зведення храму продав своє авто

У мікрорайоні Ружична зареєстровано нову римо-католицьку парафію РКЦ. Нещодавно ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський підписав декрети про створення парафії св. Петра і Павла у м. Хмельницькому.

Про це повідомляє сайт CREDO.

Власне історія цієї парафії розпочинається раніше. Наприкінці 1990-х років віруючі-католики, що проживають в Ружичній , проявили ініціативу побудови храму у своєму районі. У 2001 році було зареєстровано статут місцевої римо-католицької релігійної громади. З того часу душпастирством опікувався о. Петро Міщук. Завдяки його зусиллям вже наступного у тимчасовій каплиці на Ружичній почала відправлятися Меса. Разом із пастирською працею о. Петро робив усе необхідне, щоб розпочати будівництво храму. У 2011 році почали рити котлован під фундамент. У 2012-2014 рр. будівництвом займався о. Анатолій Білоус. Під його керівництвом було закладено фундамент, зроблено водовідведення, перекрито підвальні приміщення, підготовлено документацію для будівництва самої храмової споруди.

Далі справу продовжив о. Анатолій Оріховський: будучи резидентом в парафії Христа Царя, священик відповідав за будівництво нового храму і за пастирську опіку католиків на Ружичній. Він навіть свій власний автомобіль продав, щоб пришвидшити будівництво.

У березні минулого року розпочалось зведення стін, а на сьогодні вже повністю зведено «коробку», перекрито дах, встановлено вікна. Настоятелем нової парафії  став о. Анатолій Оріховський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Он быстро откупит машину,ещё лучшую чем та,которую продал. Хороший бизнес.

  • Нет, они как раз не обдирают.

  • Помиляєшся, шановний, це не православна церква…

   • Дура в православній церкві тисячі чесних священослужителів. Якщо тобі неподобаються православіє то їдь у явропу де уніятів або на крайняк на шовіністичну підлу галіцію і живи там. Брати хабарі за поступлення у ВУЗИ якраз пішло з галіції а там жиют якраз РАГУЛІ-УНІЯТИ

 2. Людина робить добру справу. А ось те про що говорять леон і макс характерне саме для “праваславнай” расії. Азіатський (ординський) спосіб “виробництва”

  • уніатський йолупе я тобі поляснюю як тупорилому ще раз. Нехай робить добру справу на здоровя. Але не чіпайте свині уніатські православя. Живеш свиньо серед православного народу отже закрий свій поганий уніатський риляк і навчися поважати традиції народу серед якого живеш бо рано чи пізно знайдеться ще один Богдан Хмельницький який буде вас гнати мечем і вогнем

 3. Макс – ви хамло москальське. Приблуда нічийна, певно приперлось в моє місто і розводить тут мораль. І не чіпай своїмибрудними лапами мого Хмельницького. Не тобі зашорене патякати про Україну. Подобається все російське – їдь собі на…. Росію.

  • Йди на.уй свинота галицька. Це ти приперлося сюди в мій православний Хмельницький. Пиз.дуй на свою смердючу галіцію бидло уніатське.

 4. Ти явно недобиток москальський. Певно внутрішній шпигун на ворога. Моє коріння (православне, якщо що) тут старше за всіх твоїх родичів разом взятих. Ти такий православний як Мао-дзедун – агент Мосада. Ти спеціально лазиш по наших сайтах і провокуєш всіх. Ти явно проплачений агент ворога. Не спілкуйтесь з агентом “максом” він той через в кого в нас війна.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.