Депутати партії “За конкретні справи” закликали Михайла Загородного припинити “підкилимні” схеми

Сесія Хмельницької обласної ради розпочалась з блокування трибуни фракцією яка нараховує більшість у представницькому органі Хмельниччини. За їхнім переконанням – протягом чотирьох місяців роботи у роботі обласної ради систематично порушувався регламент, а соціально-важливі питання для населення не виносилися на розгляд.

“Зокрема, до цих пір не винесено на порядок денний сесії обласної ради програму соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької області. Не розроблені та не впроваджуються заходи щодо реалізації стратегії розвитку Хмельниччини. На сьогоднішній день особливої уваги депутатського корпусу потребують питання  підтримки учасників АТО, організації харчування школярів, особливо учнів молодших класів,  збереження та оптимізації медичних та аптечних закладів, відшкодування пасажирських перевезень пільгових категорій населення, інші важливі питання. А ефективність вже існуючих обласних програм є низькою та потребує доопрацювання. Ми також маємо негативні наслідки адміністративно-територіальної реформи, які необхідно ліквідовувати на обласному рівні. Високий рівень безробіття, низька фінансова забезпеченість лікарень та шкіл, зневіра людей спонукають нас до консолідації зусиль та прийняття максимально ефективних, дієвих рішень”, – йдеться у зверненні.

Для розблокування трибуни представники фракції політичної парті “За конкретні справи” вимагали від депутатського корпусу виконання трьох пунктів:

Зняти з порядку денного сьогоднішнього засідання сесії питання про спів фінансування з обласного бюджету об’єктів, будівництво яких може реалізуватися за рахунок коштів з державного Фонду регіонального розвитку та подати дане питання на вивчення постійним комісіям;

  1. Зняти з порядку денного питання про обрання заступників голови Хмельницької обласної ради, таке, що не відповідає статті 82 регламенту та Закону України «Про місцеве самоврядування» та європейським принципам розбудови громадянського суспільства;
  2. Внести зміни до положення «Про призначення керівників комунальних підприємств Хмельницької обласної ради» на конкурсній основі.

Також депутати від партії “За конкретні справи” наголосили, що готові та закликають представників усіх політичних сил до консолідації зусиль для об’єднання та спільної роботи заради європейської перспективи Хмельниччини.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Давно пора було це зробити. Загородного Михайла потрібно гнати. Міша тебе вже не візьме до себе Слободян. Предателям нема місця, продався жидам.

    • Ты мозг свой прогнал через толстую кишку, давно. Если он конечно у тебя был!

  2. Загородний слабак. Обласна рада не контрольована і бездіяльна. Три місяці а навіть заступників не можуть обрати

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.